Raidījumā ar septiņām grupām apskatīsim "dreamgaze/shoegaze" jaunumus no ASV, piecas grupas pirmoreiz. Vairākas jaunās grupas ar debijas EP - "Kallai", "Cielo Drive", "Wisp", debijas LP un EP no Pitsburgas "Zinnia`s Garden", otrais LP no Filadelfijas "Glitterspitter", kā arī trešais LP no aprindās jau zināmā Austinas "Blushing" un otrais LP no Kolumbusas kvarteta "Snarls".

Ievadā trīs grupas ar debijas EP: jaunais Portlendas (OR) kvartets "Kallai" ar pieredzējušiem dalībniekiem ap 40.g., izdevuši debijas EP "Kallai" (2024). Jauna grupa žanra apritē.

Tāpat jauna grupa apritē, vēl ļoti mazzināma, pat lokāli - Losandželosas (CA) kvintets "Cielo Drive" ar EP "Cielo Drive" (2023).

Vēl ar debijas EP "Pandora" (2024) būs 19.g.jaunās DA-Āzijas izcelsmes Losandželosas studentes Natalie Lu vadītais "shoegaze" kvartets "Wisp", kas īsā laikā ir kļuvis mega populārs `Tik Tok`(184 tk) un `Instagram` (118 tk !) un ir jau paraskstīts līgums ar lielo popleiblu "Interscope Records", intervijas lielajos medijos (piem.`NME`) . EP pastiprināts ar vairākiem video.

Turpinājumā pirmoreiz divas grupas no Pensilvānijas: savdabīgais Pitsburgas kvartets "Zinnia`s Garden" ar 2022.g. izdoto debijas LP "Death by Design"  un jauno aprīlī izdoto EP "Paragon".

Filadelfijas kvartets ar interesanto nosaukumu "Glitterspitter" (Spīguļi) veidota pirmspandēmijas laikā un 2021.g.izdeva debijas LP . Pēc trīs gadiem grupa ir klāt ar otro LP "Poured Back Into Heaven".

Jau vairākus gadus labi sevi piesaka `sieviešu` "dreamgaze" trio (plus bundzinieks) no Kolumbusas (OH) "Snarls" . Sākot 2018.gadā ar debijas EP "Snarls" un 2020.g. apskatīto debijas LP "Burst" līdz 2021.g. decembrī apskatītajam otrajam EP "What About Flowers" (2021). Tagad grupa piedāvā 3.maijā izdoto desmit dziesmu otro LP "With Love". Labs vidusmēra žanra albums.

Noslēgumā ceturto reizi raidījumā ar 3.maijā izdoto trešo LP "Sugarcoat" būs Austinas (TX) soctīklos un koncertos aktīvais "dreamgaze" kvartets "Blushing" . Grupa sastāv no diviem laulātiem pāriem - vokālistes/ģitāristes Michelle Soto, bundzinieka Jacob Soto un vokālistes/basistes Christina Carmona, ģitārista Noe Carmona, izveidota 2017.g., izdoti divi EP un trīs LP. Laika gaitā grupa kļuvusi mazāk interesanta un gana paredzami klasiska.

Programmā:

"Kallai" - "Another World"
"Cielo Drive" - "Suckerpunch"
"Wisp" - "See You Soon"
"Zinnia`s Garden" - "Death by Design"
"Zinnia`s Garden" - "New Growth"
"Glitterspitter" - "Earthly"
"Glitterspitter" - "Vitamins"
"Snarls" - "Big Fish"
"Snarls" - "Sugar Rush"
"Blushing" - "Sugarcoat"
"Blushing" - "Pull You In Two"