Ar astoņām grupām apskatīsim "dreampop/dreamgaze" jaunumus no ASV. Vairākas jaunās grupas, otrie LP no "Cor de Lux" un "Pale Dian", jauns "Fauvely" EP , debijas LP no "Windows Gold" un "Star Funeral".

Vairākas jaunas grupas izdevušas singlus, tā iepazīstinot ar sevi - Longbīčas (CA) "dreampop" trio "Stillfilms" būs ar debijas singlu "Drag me Down" (2022), kam ir arī video, un Mineapolisas (MI) "dreamgaze" kvartets "She`s Green" būs ar ceturto, jaunāko singlu "Bleed" (2023).

Tāpat pirmoreiz gana jaunais Sietlas (WA) "dreampop" trio "Coral Grief" (dib.2019), kurš izdevis divus EP, "Coral Grief" (2021)  un "Daydrops" (2023). Grupa atbalstot otro EP šīgada martā devās garā rietumkrasta tūrē, esot arī SXSW festivālā.

Kārtējās pandēmijas laikā veidotās un attīstītās grupas izdevušas debijas LP - Losandželosas (CA) "dreamypostpunk/powerpop" kvartets "Windows Gold" izdevis LP "Love Drops" (2023)  un Nikki Esposito vadītais Ņujorkas "dreamgaze" kvartets "Star Funeral" LP "In the Dark" (2023).

Jauns EP raidījumā iecienītajam Sophie Brochu vadītajam Savannah (GA) ''dreampop" kvartetam "Fauvely". EP "Alligator Rodeo" (2023) iekļauti divi agrāk izdoti singli. Sophie agrāk darbojusies arī gana pazīstamajā "shoegaze" grupā "Astrobrite".

Otro reizi raidījumā pēc sešu gadu ilga pārtraukuma būs Austinas (TX) "dreampop" kvartets "Pale Dian" ar otro LP "Feral Birth" (2022). Kvarteta līdere ir vokāliste/taustiņinstrumentāliste Ruth Ellen Smith, agrākajam trio pievienojusies arī basiste Misti Hamrick. Grupas "dreampops" ir savdabīgs dažādu žanru miks, ko grupa sauc par "naktsmurgu popu".

Noslēgumā otro reizi raidījumā ar otro LP "Media" (2023) būs Ziemeļkarolīnas "postpunk/dreamrock" kvartets "Cor de Lux". Šīs grupas mūzika ir gana interesanta lai ar to iepazītos , jo tai ir sava pieeja mūzikai uz "dreampop" žanra bāzes.

Programmā:

"Stillfilms" - "Drag Me Down"
"She`s Green" - "Bleed"
"Coral Grief" - "So Long"
"Coral Grief" - "Jenny"
"Windows Gold" - "The Start"
"Windows Gold" - "Holy Rollers"
"Star Funeral" - "Mouth Bleeder"
"Star Funeral" - "In the Dark"
"Fauvely" - "Deer Song"
"Pale Dian" - "True Love"
"Cor de Lux" - "Whose Side"
"Cor de Lux" - "Ships" (live)