Raidījumā apskatīsim vienpadsmit grupas ar pēdējos mēnešos izdotiem "indiepop/dreampop/shoegaze" žanra albumiem, septiņas grupas raidījumā būs pirmoreiz.

Kā ierasts raidījuma pirmajā daļā jaunas grupas ar debijas EP.
Ņujorkas "dreampop" kvartets "Forever Honey" ar EP "Pre-Mortem High" (2020), Kalifornijas duets "Falconet" (Sanfrancisko "indiepop" grupas "Starry Eyed Cadet līderes Sally Jati projekts) ar EP "Magic Potion" (2021), Vašingtonas "indiepop" duets "Glosser" ar EP "Glosser" (2021), Atlantas (GA) "dreamgaze" kvintets "Radium Jaw" ar EP "Faded Out" (2021), Forh Worth (TX) "dreampop" trio "Fever Cult" ar singlu "Over It" (2021).

Pirmoreiz ar debijas albumiem divi Atlantas (GA) pārstāvji - "dreampop" solo-multiintrumentāliste Bailey Crone jeb "Bathe Alone" ar LP "Last Looks" (2021). Bailey jau vairākus gadus ir "dreampop" žanra apritē ar izdotiem singliem, kurus pati ieraksta studijā. Tagad pieejams arī video - koncerts studijā ar jaunajām dziesmām no albuma kopā ar pavadošo grupu, kā arī "indiepop" kvintets "Lunar Vacation" ar debijas LP "Inside Every Fig Is a Dead Wasp" (2021).

Kā galvenais vakara piedāvājums - otrais LP no Sietlas (WA) "dreampop/dreamgaze" trio "Fotoform", kura līdere ir pieredzējusī vokāliste/basiste Kim House (agrāk grupas "C`est la Mort" līdere). Noteikti viens no saturīgākajiem šīgada žanra albumie. Ar grupu iepazināmies 2017.g.vasarā, kad apskatījām debijas albumu "Fotoform" (2017). Grupā darbojas arī Kimas vīrs, ģitārists Geoffrey Cox.

Ar diviem labiem jauniem singliem otro reizi raidījumā būs Portlendas (OR) "dreamgaze" solomāksliniece "Worse." (Dani Gentry)(2020.g.augustā apskatījām debijas EP "Enero" (2020)) un Oklahomsitijas (OK) "dreampop" kvartets "Mad Honey" (2019.g. novembrī apskatījām debijas EP "Theories" (2019)).

Vēl otro reizi, ar ļoti kvalitatīvu otro EP "What About Flowers?" (2021), būs Kolumbusas (OH) "dreamgaze/emo" jauniešu kvartets "Snarls". 2020.g.aprīlī apskatījām grupas debijas LP "Burst" (2020).

Programmā:

"Forever Honey" - "Where We Are Sometimes" (live)
"Falconet" - "Summer"
"Glosser" - "Lost In Your Life"
"Radium Jaw" - "Dinosaur"
"Fever Cult" - "Over It"
"Bathe Alone" - "Go Away"
"Bathe Alone" - "Limbo" (live)
"Fotoform" - "Shadow Spreads"
"Fotoform" - "You Set Fire to the Fire"
"Snarls" - "For You"
"Mad Honey" - "I Won`t Go Easy"
"Lunar Vacation" - "Shrug"