Raidījumā apskatīsim deviņas grupas ar jauniem albumiem "indiepop/dreampop/dreamgaze" žanros. Sešas grupas pirmoreiz.

Vairākas jaunas "indiepop" grupas izdevušas debijas albumus. Detroitas (MI) kvartets "Soviet Girls" ar krievu izcelsme līderi Anya Baghina būs ar LP "Soviet Girls" (2021), Denveras (CO) kvintets "Moodlighting" ar LP "Boy Wonder" (2022), Ņujorkas kvartets "Colatura" ar LP "And Then I`ll Be Happy" (2022)  un Floridas "dreamgaze" kvartets "Captive Frame" ar LP "There`s Always Dawn..." (2021).

Uzteikt vēlos Ričmondas (VI) jauno kvartetu "Hotspit" par pārdomāto "emoindiepopu" debijas EP "CC" (2021)  un "Live @ Audiotree" (2021), kā arī jauno singlu "Wane Mouth" (2022).

Jau pieredzējušais vīra/sievas vadītais Longbīčas (CA) kvartets "Sweet Nobody" būs ar trešo LP "We`re Trying Our Best " (2021). Grupa izdevusi albumus 2014. un 2017.gados.

Otro reizi ar trešo LP "Animal" (2022) būs Pensilvānijas "neopsych/dreampop/dreamgaze" kvartets ar interesanto nosaukumu "Kali Ma and The Garland of Arms" (nosaukums saistīts ar vokālistes vārdu).Grupa kopš 2018.g.aktīvi izdod albumus un singlus.2020.g.decembrī apskatījām otro LP "Cusp" (2019) un EP "People" (2020).Noklausīšanās vērts albums.
Pēc četriem izdotiem dubultsingliem un diviem singliem Sanfrancisko "dreamgaze" kvintets "Treasvre" 8.aprīlī izdevis debijas EP "Stick the Knife In".  Grupa regulāri bijusi raidījumā ar trīs agrākiem singliem "Echoes", "Believe In", "Storm".

Noslēgumā trešo reizi ar otro LP "But What Do I Know" (2022)  būs Cincinati (OH) "psych/garagegaze"`sieviešu` trio "Slow Glows". Agrāk apskatīts debijas LP "Stargaze Rock`n` Roll" (2019) un otrais EP "79 Moons" (2018).

Programmā:

"Soviet Girls" - "Where"
"Moodlighting" - "Ahead of Myself"
"Colatura" - "King Kalm"
"Hotspit" - "Cave Dweller"
"Hotspit" - "Wane Mouth"
"Sweet Nobody" - "Little Ghost"
"Sweet Nobody" - "If I Should Die Tonight"
"Captive Frame" - "Eye Roller"
"Kali Ma and The Garland of Arms" - "Animal"
"Kali Ma and The Garland of Arms" - "Someway"
"Treasvre" - "Letting Nature Run Its Course"
"Slow Glows" - "Cast a Shadows"