Raidījumā apskatīsim deviņas dažādu žanru "indierock" (punk/postpunk/garage/emo/posthc) grupu albumus no ASV. Piecas grupas būs pirmoreiz ar debijas LP.

Pitsburgas (PN) "punkrock" trio "Calyx" veidots 2014.g., izdevis divus EP un LP "Stay Gone" (2021).

Aidaho "sieviešu" "psych/postpunk" trio "Blood Lemon" veidots 2018.g. no vairāku grupu dalībniecēm (arī Aidaho veterānu "Built to Spill" aktīvā basiste Melanie Radford) un 2021.g.aprīlī izdevuši debijas LP "Blood Lemon".

Ņūmeksikas "garagepop/postpunk" kvintets "Prism Bitch" veidots 2016.g. , izdevis divus EP (2017.un 2018.g.) un klāt ar debijas LP "Perla" (2021) Sietlas (WA) "garage/postgrunge" trio "Linda From Work" veidots 2018.g. un tā līdere ir Hillary Tusick , 2021.g.jūlijā , pēc vairākiem singliem un EP , izdots debijas LP "Burnout".

Vēl ar debijas LP "Fun Factory" (2021) būs Kalifornijas "punk/postpunk" kvartets ar `biedējošu` nosaukumu "Slaughterhouse" , kas veidots 2017.g., ieguvis zināmu atpazīstamību iesildot pazīstamos "Pennywise" 2019.un 2021.g.un "Bad Religion" 2022.g. Vērā ņemams žanra albums ar ekspresīvu vokālisti Veroniku Molidor.

Otro reizi ar aprīlī izdoto debijas LP "Grind" būs Ņujorkas kvalitatīvais "punkrock" kvartets "A Deer A Horse". Viens no labākajiem šīgada "punk" albumiem, ar labu skaņu, grupu arī papildinājusi vēl otra ģitāriste. Grupa ar tūri maijā kopā ar duetu "Lung" atbalsta debijas albumu. 2018.g.novembrī apskatījām grupas otro EP "Everything Rots That Is Rotten".

Noslēguma daļā būs trīs "emorock" grupas. Otro reizi Portlendas (OR) klasisks "emo" kvartets "Glacier Veins" ar otro LP "Lunar Reflection" (2022), kurš seko 2020.g.oktobrī apskatītajam debijas LP "The World You Want to See" (2020). Klasisks žanra albums bez pārsteigumiem.

Divas noslēdzošās grupas "Football , Etc." un "Overo" saistītas ar Hjūstonu (TX), un tajās kā dalībnieces ir ģitāriste/vokāliste Lindsay Minton un basiste Mercy Harper, kuras ir kopā arī ārpus mūzikas."Football , Etc." ir gana leģendārs 2009.g. dibināts trio ar trīs izdotiem LP un trīs EP. Grupa bija raidījumā 2015.g.aprīlī. No 2019.g. "Football , Etc." vairs aktīvi nedarbojas un abas grupas dalībnieces ir jaunā "posthc" kvartetā "Overo", kur dažās dziesmās vokāliste ir Lindseja. "Overo" būs ar aprīlī izdoto otro LP "Waiting For the End to Begin" 2021.g.nogalē "Football , Etc." studijā ierakstījis jaunu EP "Vision" (2022) ar četrām gana melodiskām `emo` dziesmām.

Programmā:

"Calyx" - "Noseeums"
"Blood Lemon" - "Black-Capped Cry"
"Prism Bitch" - "Top of My Game"
"Linda From Work" - "No"
"Slaughterhouse" - "The Rat"
"Slaughterhouse" - "Fun Factory"
"A Deer A Horse" - "Give It Up"
"A Deer A Horse" - "Brute Force"
"Glacier Veins" - "Here & There"
"Glacier Veins" - "Nurture"
"Football , Etc." - "Caught Sleeping"
"Overo" - "Without You"