Raidījumā ar astoņām grupām apskatīsim "indierock" žanra (emo/postemo/postgrunge/popgrunge/poppunk) jaunumus no ASV.

Otro reizi raidījumā ar trešo LP Bostonas kvintets "Oldsoul", pārējās grupas pirmoreiz - debijas LP no "Bat Boy" un "Teens In Trouble", otrais LP no "Broken Record", EP no "Bugsy", "Cnidarian", "Desert Sharks", "Like Roses".

Jaunais Pensilvānijas "postgrunge/stoner" kvartets "Cnidarian" būs ar debijas EP "Retrograde Pt.1" (2023) 
un ar otro EP "Now I Spend All of My Time Alone" (2023) Mineapolises (MN) "postgrunge" kvartets "Bugsy".

No Berkelejas (CA) būs gana pārliecinošs "emo/postgrunge" kvartets "Like Roses", kas netika pamanīts agrāk ar diviem izdotiem EP (2016./2018.g.). Pēcpandēmijas periodā aktivizējies izdodot 2023.g.divus singlus ar video un koncertējot - septembrī un novembrī ASV tūrē, kā arī šogad maijā piedalīsies četru grupu, mēnesi garā ASV tūrē.

Divi debijas LP no Hannah Eagle vadītā Ričmondas (VA) "poppunk/popgrunge/emo" trio "Bat Boy" LP "Fun Machine" (2023) un Lizzie Killian vadītā Ŗaleighas (NC) "popgrunge" kvarteta "Teens In Trouble" ar LP "What`s Mine" (2024).

Labs, melodisks otrais LP "Nothings Moves Me" (2023) padevies Lauren Beecher vadītajam Denveras (CO) "postemo" kvartetam "Broken Record", grupa aprīlī atrodas astoņu štatu ASV tūrē, debijas LP izdots 2020.g.

Pirmoreiz arī pieredzējušais (dib.2011.g.) Ņujorkas `sieviešu` "doom/grungegaze" kvartets "Desert Sharks", kas pēcpandēmijas laiku aktīvi sācis ar singliem un jaunu, trešo EP "The Tower" (2023), kā arī diviem singliem ar video 2024.g. Dinamiska, vizuāli spilgta četru `sieviešu` grupa.

Noslēgumā otro reizi Bostonas (MA) "emopop" kvintets "Oldsoul" ar ekspresīvo vokālisti Jessica Hall un trešo LP "Education on Earth" (2023). 2020.g.oktobrī tika apskatīts grupas otrais LP " You Were Overwhelmed" (2020).

Programmā:

"Bugsy" - "Soup"
"Cnidarian" - "Grapefruit"
"Like Roses" - "Splenetic"
"Bat Boy" - '"Metal Mouth"
"Bat Boy" - "January"
"Teens In Trouble" - "You Don`t Want to Mess With Me"
"Teens In Trouble" - "What Am I Doing ?"
"Broken Record" - "Away Team"
"Broken Record" - "Holding Pattern"
"Desert Sharks" - "Medusa"
"Desert Sharks" - "Siren Song"
"Oldsoul" - "Lavender Cane"
"Oldsoul" - "Shots of Gold"