Raidījumā apskatīsim divpadsmit dažādu žanru grupas no Dienvidamerikas. Septiņas grupas būs spāņu valodā, divas portugāļu, piecas pirmoreiz.

No Meksikas pirmoreiz "garage/grunge" kvartets "Margaritas Podridas" ar debijas LP "Margaritas Podridas" (2021) un gana populārais Mehiko "indierock" `sieviešu` kvartets "Ruido Rose" ar otro EP "Fragmentos" (2019) un šīs grupas basģitāristes Carla Sariñana soloprojekta "Silver Rose" otrais EP "Las Distancias" (2021). Agrāk esam apskatījuši viņas debijas EP "Silver Rose" (2016).

No Panamas otro reizi "indiepop/dreampop" kvintets "Lógica Estelar" ar otro EP "Sueños Lúcidos" (2021). Grupa debijas EP "Lógica Estelar" izdeva 2018.gadā.

No Brazīlijas būs četras grupas. No Curitibas jauns jauniešu "altrock/posthc" kvintets ar jaunāko singlu "Negação" (2021) portugāļu valodā un jauns singls kopā ar labu video no kvalitatīvā Goiânia "dreampop" kvarteta "Ousel". Grupas debijas LP "Ousel" (2020) bija augstajā 7.vietā albumu gada topā. Otro reizi raidījumā San Paulu "exp./noiserock" kvartets "In Venus" pēc četriem gadiem kopš debijas LP "Ruina" (2017) izdevis otro LP "Sintoma" (2021) portugāļu valodā, un trešo reizi Porto Allegre "postpunk/dreampop" kvartets "Juna" ar debijas LP "Postmodern Tendencies" (2020). Agrāk apskatījām viņu debijas EP "Marina Goes to Moon" (2017) un dubultsinglu "Don`t Be Like Them" (2018).

No Argentīnas trešo reizi divas spāņu valodas grupas no Buenos Airesas - "noiserock/krautrock/postpunk" trio "Dynammo" ar otro LP "Paranoia" (2020) (agrāk apskatīti debijas EP "1980" (2014) un debijas LP Eter" (2016)) un "indiepop" kvintets "Las Ligas Minores" ar jaunāko singlu "La Nieve" (2021) (agrāk apskatīti abi grupas albumi "La Ligas Minores" (2014) un "Fuego Artificial" (2018)).

Pirmoreiz raidījumā grupa no Paragvajas! "Darkneofolk" duets no Asunjonas "Garden of Bones" ar debijas LP "Dark Forest" (2020).

No Čīles pirmoreiz pieredzējušais spāņu valodas "goth/progmetal" kvartets "Egregor" ar otro LP "Pachakuti" (2020). Grupas debijas LP "Karma" tika izdots 2015.gadā.

Programmā:

1."Margaritas Podridas"-"Parabrisas"
2."Ruido Rosa"-"Solo"
3."Silver Rose"-"Luz"
4."Lógica Estelar"-"En Las Memorias Del Viento"
5."Ousel"-"Whispers"
6."In Venus"-"Ninguém Se Importa"
7,"Juna"-"Summer Is Coming"
8."Everside"-"Negação"
9."Dynammo"-"Voces"
10."La Ligas Menores"-"La Nieve"
11."Garden of Bones"-"On the Dark Road"
12."Egregor"-"El Principio Unico"

Audio un video:

"Margaritas Podridas" - "Parabrisas"
"Ruido Rosa" - "Solo"
"Silver Rose" - "Luz"
"Lógica Estelar" - "En Las Memorias del Viento"
"Ousel" - "Whispers"
"In Venus" - "Ninguém se Importa"
"Juna" - "Summer Is Coming"
"Everside" - "Negação"
"Dynammo" - "Voces"
"La Ligas Menores" - "La Nieve"
"Garden of Bones" - "On the Dark Road"
"Egregor" - "El Principio Unico"