Raidījumā apskatīsim desmit grupas ar jaunumiem no DA-Āzijas, astoņas no tām pirmoreiz.

No Ķīnas pirmoreiz divas ķīniešu valodā dziedošas grupas - Čengdu "postpunk" kvartets "群像乐队"(Group Portrait) (ex."The Passenger") ar singlu no rudenī gaidāmā debijas LP (2019.gadā grupa izdeva debijas EP) un Guandžou "postpunk" kvartets "蛙池WaChi" (Frog Pond) ar vienu no jaunākiem singliem.

No Korejas pirmoreiz Seulas feministiskais "indierock" kvartets "Billy Carter" ar otro LP "Don`t Push Me" (2020). Grupa izdevusi debijas EP "The Yellow" 2015.gadā, debijas LP "Here I Am" 2016.gadā, divus EP "The Orange"/"The Green" 2017.gadā un 2018.gadā, koncertējusi vairākos lielos Eiropas festivālos. Un trīs valodās dziedošais Seulas "mathrock/postrock" kvartets "Cotoba 코토바" ar jaunāko no trijiem izdotajiem EP "Since the World Is About to End" (2021).

No Singapūras trīs grupas. Pirmoreiz jauns "dreampop" kvartets "Fers" ar debijas EP "Shallow" (2021) un "indiepop" kvartets "Oddblood" (ex."Miikteeth") ar debijas EP "Metabolism" (2019). Pēc gana lielas pauzes trešo reizi raidījumā "postroka" kvartets "Giants Must Fall" ar jauno singlu "Wish" (2021). Agrāk apskatīti debijas EP "The Leprosy" (2012) un otrais EP "The Anchor" (2013).

No Indonēzijas pirmoreiz divas grupas - jauns Bali "shoegaze" kvartets "Dive Collate" ar jauno dubultsinglu "Winter/Myopic Feelings" (2021) (grupa 2019.gadā izdeva debijas EP "Singles Jar") un Borneo "postrock" kvintets "Take It Easy" ar debijas EP "Moonline" (2021).

Raidījuma noslēgumā no Filipīnām otro reizi būs Manilas "surfrock/poppunk" kvartets "The Buildings" ar šogad jūnijā izdoto Japānas izdevniecībā "Call and Response Records" otro LP "Heaven Is A Long Exhale" (2021) angļu valodā. Agrāk esam apskatījuši grupas debijas LP "Cell-O-Phane" (2016).

Programmā:

1."群像乐队"(Group Portrait)-"低迷聚会"
2."蛙池WaChi"(Frog Pond)-"孔雀"
3."Billy Carter"-"Invisible Monster"
4."Cotoba 코토바"-"Rescapé"
5."Fers"-"Drift"
6."Oddblood"-"Do You Get It"
7."Giants Must Fall"-"Wish"
8."Dive Collate"-"Winter"
9."Take It Easy"-"Changes"
10."The Buildings" - "Don't Cry at the Movies"
11."The Buildings"-"January 10"

Audio un  video:
"群像乐队"(Group Portrait) - "低迷聚会"
"蛙池WaChi"(Frog Pond) - "孔雀"
"Billy Carter" - "Invisible Monster"
"Cotoba(코토바)" - "메론(melon)"
"Cotoba 코토바" - "Rescapé"
"Fers" - "Drift"
"Oddblood" - "Do You Get It"
"Giants Must Fall" - "Wish"
"Dive Collate" - "Winter"
"Dive Collate" - "Live in VOLX Store"
"Take It Easy" - "Changes"
"The Buildings" - "Live NME's Girls To The Front"
"The Buildings" - "Don't Cry at the Movies"
"The Buildings" - "January 10"