Raidījumā apskatīsim desmit dažādu žanru grupas ar jaunumiem no Dienvidaustrumāzijas.

No Korejas pirmoreiz "indierock" kvartets no Busanas "보수동쿨러 Bosudong Cooler" ar debijas LP "Sand" (2021) (2019.g. grupa izdeva debijas EP "Yeah, I Don`t Want it"), kas dzied korejiešu valodā.

Trešo reizi būs arī labi ārpus Korejas pazīstamais "indiepop/dreampop" kvartets "Say Sue Me" pēc vairāku gadu klusuma kopš otrā LP "Where We Were Together" (2018) atgriežas ar jauno "dreampop" singlu "So Tender" (2021) no Korejas TV jauniešu seriāla "알고있지만".Grupa koncertēju Eiropā, Japānā un ASV.

No Ķīnas jauns Šanhajas "postpunk" trio "推骨牌的人 Domino Trigger" ar debijas EP "Facades" (2021). Grupa turpina pēdējos raidījumos prezentēto jauno Ķīnas "postpunk" grupu vilni.

Otro reizi Čengdu "indiepop" duets "水太深 Deep Water", kas pēc apskatītā debijas EP "Diving" (2019)  šogad jūnijā izdevis debijas LP "Friends" ar dažām dziesmām ķīniešu valodā.

Kā galveno raidījuma jaunumu izvirzu jauno Guandžou "dreamgaze/shoegaze" kvinteta "Jo`s Moving Day" debijas LP "Itinerary" (2021). Jauniešu grupa, kura izdevusi pasaulē konkurētspējīgu žanra albumu angļu valodā. Labs video dziesmai "Amber".

No Singapūras pirmoreiz divas grupas - 2020.g.dibināts "britpop" kvartets "Blush" ar debijas EP "Blush" (2021). Grupas vokāliste Soffi ir arī taustiņinstrumentāliste gana zināmajā Singapūras "indiepop" grupā "Sobs" un ir DKFM apritē.Un dubultvokāla "dreampop" grupa "Saints Amongst Sinners" ar debijas LP "Y/Ours" (2021). Grupa veidota 2017.g. un 2019.g. izdeva debija EP.

No Filipīnām pirmoreiz divas Manilas grupas - elektroniskās solomākslinieces B.P.Valenzuelas jaunais projekts, "indiepop" trio "Half-Lit" ar debijas EP "Paradigm Shift" (2019) un sieviešu "poppunk/emo" trio "Thirds" (ex."Nictinasty") ar otro EP "York1" (2020).

Noslēgumā jauns Indonēzijas "shoegaze" kvintets "Fleuro" ar vienu no diviem izdotajiem singliem "Dead End" (2020).

Programmā:

"보수동쿨러 Busodong Cooler" - "모래 (Sand)" (full album)
"Say Sue Me" - "So Tender"
"-水太深 Deep Water" - "優美加那一哦"
"推骨牌的人 Domino Trigger" - "She Shall Vanish in a Dazzling Red Glow"
"Jo's Moving Day 乔迁日" - "1968 Itinerary" (live)
"Jo's Moving Day 乔迁日" - "The Night"
"Jo's Moving Day 乔迁日" - "Amber"
"Blush" - "Best Friend"
"Saints Amongst Sinners" - "Wondering"
"Saints Amongst Sinners" - "Ikhlas"
"Half-Lit" - "Empty Houses"
"Half-Lit" - "23 Mistakes"
"Thirds" - "York1"
"Fleuro" - "Dead End"