Raidījumā ar septiņām grupām apskatīsim jaunumus no DA-Āzijas - Korejas, Ķīnas, Taivānas un Singapūras.

No Korejas pirmoreiz divas Seulas grupas korejiešu valodā - "mathrock" trio "Adios Audio 아디오스 오디오" ar otro EP "Make One`s Way" (2019) un debijas LP "The Guide For Tomorrow" (2021), un jaunais "dreampop" kvartets "은하단 Eunhadan", kas trīs darbības gados izdevis daudz singlu, kuri nav apvienoti albumā, bet ievietoti `soundcloud`. Būs divi singli "Swirling" (2021) un "Tender Is the Night" (2022)  Februārī Seulā notika lokālo "dreampop/shoegaze" grupu festivāls "Petrichor Vol. 1", kuram sekos citas tā daļas.

No Ķīnas pirmoreiz divas grupas ķīniešu valodā - Čhanghas "indierock" kvintets "鳄梨帕克Early Park" ar aprīlī izdoto debijas LP "晚安,魔力岛" (2022)  un Pekinas "dreampop" kvartets "简约情人 simplicity lover" ar otro LP "11" (2020). Grupas pamatu sastāda duets - ģitārists Gao Xiaofang un vokāliste/dziesmu autore Shi Xiaofe.Duets 2015.g. izdeva grupas debijas LP "triphop" žanrā.

No Taivānas pirmoreiz "indiepop" duets "南西肯恩 Neci Ken" ar debijas LP "個不屬於自己的地方" (2021)  un otro reizi "postrock/dreampop" kvintets "Whale Done ! 鯨魚號" ar jauno februārī izdoto EP "Lost In Transition" (2022).

No Singapūras otro reizi "dreampop" kvartets "Coming Up Roses" ar otro EP "Slingshots" (2022).

Programmā:

"Adios Audio 아디오스 오디오" - "Scene 씬"
"Adios Audio 아디오스 오디오" - "Embers 불씨인줄도 몰랐던 채"
"은하단 Eunhadan" - "Swirling"
"은하단 Eunhadan" - "Tender Is The Nigh"
"鳄梨帕克 Early Park" - "佛罗里达公园 Florida Park"
"鳄梨帕克 Early Park" - "城市的水蛇 City Water Snake"
"简约情人 simplicity lover" - "孤单地下铁 The Lonely Subway"
"简约情人 simplicity lover" - "蜜湖 Honey Lake"
"Coming Up Roses" - "Slingshots"
"南西肯恩 Neci Ken" - "雲 Cloud"
"Whale Done ! 鯨魚號" - "Sea of Star"