Raidījumā ar deviņām grupām apskatīsim jaunākos albumus un singlus no Dienvidaustrumāzijas.

Pirmoreiz no Seulas (CR) būs jauns "indiepop/dreampop" angļu valodas kvintets "순이우주로 Soony Cosmos" ar debijas EP "The View From Halfway Down" (2021).

Trešo reizi būs viena no starptautiski atpazīstamākajām grupām no Korejas , Busanas "indiepop/indierock" kvartets "Say Sue Me" ar trešo LP "The Last Thing Left" (2022). Šogad grupa svin desmit gadu jubileju , 2014.g. grupa izdeva debijas LP , bet laikā no 2017.-2019.g. koncertējusi lielos festivālos Eiropā, UK, ASV. Jaunais albums seko četus gadus pēc otrā LP "Where We Were Together". Novembrī paredzēta koncertūre ASV.

No Ķīnas pirmoreiz divas jaunās ķīniešu valodas grupas ar debijas LP.
Dalianas "indiegaze" kvartets "懸在霧中 Hanging in the Fog" ar debijas LP "失败博物馆 Failure Museum" (2021) un Ksinsiangas "indiegaze/shoegaze" kvartets "今日出品 Today`s Production" ar debijas LP "今日出品 Today`s Production" (2022). Labs lokālais albums .

Vēl būs 2021.g. EP TOP25 4.vietā esošā kvarteta "隐海乐队The Hidden Sea" jaunais , otrais EP "ABYSS 深渊 " (2022). Pārliecinošs debijas EP turpinājums "postpunk" žanrā angļu un ķīniešu valodā.

No Taivānas divas grupas ar dažādu pieredzi un jauniem singliem.Jaunais "dreampop" kvintets "潛夢島 Dreamdive Island" , kurš izdevis demo EP 2020.g. un 15.aprīlī jauno singlu "Hit the Road" un pieredzējušais "postrock" kvintets "烏兔 WUTU" ,kas darbojas desmit gadus (agrāk "Pilots In the Sky and On the Sea") , un ik pa laikam izdot singlus.Pēdējā pusgadā izdoti divi singli (pieejami spotify) , un decembrī singls "Someone is Dancing at Night" (2021).

Noslēguma daļā pirmoreiz būs divas "shoegaze" grupas no Indonēzijas un Filipīnām.
Džakartas (ID) kvintets "Ease" darbojas piecus gadus un pēc vairāku gadu pārtraukuma izdevis jaunu maxi singlu "Forgot That We`re One" (2022).

Manilas (PH) kvintets "Ozzga" 2020.g. nomainījis vokālistu uz vokālisti, un izdevis split (kopā ar raidījumā bijušo "Polar Lows") dubultsinglu "Feel You/Should" (2022).

Programmā:

"순이우주로 Soony Cosmos" - "푸른불나방 Blue Moth"
"Say Sue Me 세이수미" - "To Dream 꿈에"
"Say Sue Me 세이수미" - "The Last Thing Left"
"今日出品 Today`s Production" - "崎"
"今日出品 Today`s Production" - "86"
"懸在霧中 Hanging in the Fog" - "心海 Heart Sea"
"隐海乐队The Hidden Sea" - "Thinking"
"Dreamdive Island 潛夢島" - "Hit the Road"
"烏兔 WUTU" - "有人在夜裡跳舞 Someone is Dancing at Night"
"Ease" - "Forgot That We're Once"
"Ozzga" - "Should"