Raidījumā ar desmit grupām apskatīsim jaunumus no Japānas, piecas grupas pirmoreiz, tikai viena "Luby Sparks" angļu valodā.

Iesākuma daļā vairākas "dreampop/shoegaze" grupas.
Pirmoreiz Osakas sieviešu trio "My Sister Circle" ar debijas EP "Nessence" (2022). Grupa no 2019.-2021.g.izdevusi arī piecus singlus.
Otro reizi ar otro EP "II" (2022) būs Tokijas kvartets "Re:lase".2021.g.septembrī apskatījām grupas debijas EP "I".
Trešo reizi ar otro LP "Search+Destroy" (2022) būs angļu valodā dziedošais un ārpus Japānas uz atpazīstamību tendētais Tokijas kvintets "Luby Sparks". Abi albumi veidoti kopā ar britu producentiem , koncertējusi UK un Ķīnā un ir jauna vokāliste Erika. 2018.g.apskatījām grupas debijas LP "Luby Sparks" un EP "(I`m) Lost In Sadness". Jaunajā albumā jūtamas britu roka ietekmes un neatstāj sajūta, ka tas viss ir jau dzirdēts.
Pirmo reizi jaunais Gunmas trio "Puleflor" ar debijas EP "Timeloss" (2021) Grupa integrējas Japānas "shoegaze" žanrā aktīvi koncertējot kopā ar citām žanra grupām šovasar.
Viens no melodiskajiem piedāvājumiem būs pirmoreiz no Tokijas dueta (kvarteta) "なきごと" (Nakigoto) , kurš izdevis trīs EP un singlus , un būs ar otro EP "黄昏STARSHIP"("Twilight STARSHIP") (2021) un trešo EP "パトローネの内側で"("Inside the Patrone")(2021).
Otro reizi ar otro EP "退廃的な生活" ("Declining Life") (2021) būs Fukuokas "jrosk" trio "Poor Man`s Rose". 2020.g.novembrī apskatījām grupas debijas EP "白線を跨ぐ"(Straddle the White Line) (2020).
Trešo reizi raidījumā Jokohamas kvartets "レイラ"(Layla), kas pēc trīs izdotajiem EP (esam apskatījuši divus) izdevis debijas LP "World" (2021). Vērā ņemams "jrock" albums , kas pastiprināts ar vairākiem video.
Noslēguma daļā vairākas jaunās grupas, kuras izdevušas debijas EP. Tokijas "jrock" kvartets ar interesanto nosaukumu "35.7" pēc diviem pagājušajā gadā izdotiem singliem izdevis debijas EP "Blue Spring That Melts The Bones" (2022).
Tokijas "jrock" kvintets "ユレル灰色" (Urel Gray) pēc diviem maxi singliem 2020.un 2021.g., 1.jūnijā izdevis debijas EP"月の前の灯火" (2022)("Lights in Front of the Moon").
Un Tokijas "dreampop/shoegaze" kvintets "Allicholy", izdevis divus EP 2020.un 2021.g. un vairākus singlus, būs ar debijas singlu "海へ" (2019).

Programmā:

"My Sister Circle" - "Lonely"
"Re:lapse" - "Wagon"
"Luby Sparks" - "Lovebites"
"Puleflor" - "溺れる"
"なきごと"(Nakigoto) - "春中夢"
"なきごと"(Nakigoto) - "フィルター"
"Poor Man`s Rose" - "In the Blue"
"レイラ"(Layla) - "ふたりのせかい"
"35.7" - "すももドロップ"
"ユレル灰色"(Urel Gray) - "あかいつき"
"Allicholy" - "海へ"