Apskatīsim 10 grupu "punk/hardcore" jaunumus no ASV, kur vēsturiski ir spēcīga šī žanra skatuve un uz koncertiem pulcējas pietiekams cilvēku skaits. Deviņas grupas raidījumā pirmoreiz, otro reizi Čikāgas duets "Djunah" ar otro LP.

Divas kvalitatīvas "punkrock" grupas būs ar debijas albumiem - Filadelfijas (PN) kvartets "Rid of Me" ar LP "Traveling" (2021). Grupas vokāliste/basiste Itarya Rosenberg agrāk darbojās raidījumā 2019.maijā bijušā "punk/grunge" grupā "Low Dose".

Un Austinas (TX) kvartets "Pleasure Venom" pēc diviem EP , izdevis debijas LP "Rebirth/Return" (2022). Rets gadījums - "punk"grupas vokāliste Audrey Campbell ir afroamerikāniete.

Ar otrajiem LP būs trīs "punk" grupas - Portlendas (OR) trio ""Hurry Up" ar LP "Dismal Nitch" (2022), Mineapolisas (MN) trio "Scrunchies" ar LP "Feral Coast" (2022), Čikāgas (IL) duets "Djunah" būs ar karsto LP "Femina Furens" (2023). Līdere Donna Diane (ex."Beat Drun Juel"), kas pazīstama ar savu agresīvo uzstāšanās stilu, vienlaikus spēlē ģitāru, dzied, vienlaicīgi spiežot uz masīvi skanošām `Moog` basa ērģelēm ar kājām. Bundzinieks Niks Smalkovskis ir smagās mūzikas veterāns (ex."Arctic Sleep" un "Fake Limbs").

"Hardcore" žanru pārstāvēs piecas grupas ar īsām dziesmām.
Ņujorkas, Buffalo kvintets "Spaced" būs ar debijas EP "Spaced Jams" (2022), Denveras (CO) kvintets "Faim" ar trešo EP "Your Life and Nothing Else" (2023), Kalifornijas kvintets "Initiate" ar trešo EP "Cerebral Circus" (2023)  ,
Ņūdžersijas kvintets "GEL" ar otro EP "Only Constant" (2023) un Čikāgas (IL) kvartets "Buggin" ar topošo LP "Concrete Cowboys"  (iznāks 2.jūnijā). Otra, grupa kurā vokāliste ir afroamerikāniete.

Programmā:

"Hurry Up" - "Death Puberty"
"Hurry Up" - "Can`t Anticipate Myself"
"Spaced" - "Bad Energy"
"Rid of Me" - "Travelling"
"Rid of Me" - "I Don`t Wanna"
"Faim" - "What I Want Back Is What I Was"
"Scrunchies" - "New What"
"Initiate" - "Waste Your Life"
"Djunah" - "Phaethon"
"Djunah" - "Butchering"
"GEL" - "Honed Blade"
"Buggin" - "Not Your"
"Pleasure Venom" - "Severed Ties"
"Pleasure Venom" - "Peril"