Liene Linde (1986) ir kino režisore, kuru raksturo precīzas  vides un situāciju novērošanas spējas, talants radīt īstus un dabiskus  dialogus viņas veidoto filmu varoņu starpā un labs humors.

Liene absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju, iegūstot nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps" gan par bakalaura darbu - īsfilmu "Četri mielasti" gan par maģistra darbu - pseidodokumentālā manierē veidotu īsfilmu "Septiņas neveikla seksa reizes", kas ieguvusi  arī godalgu un žūrijas atzinību īsfilmu festivālā “Super8000” Orhūsā Dānijā. Kopā ar Armandu Začu uzņēmusi dokumentālo filmu “Klātbūtne” , kas saņēma “Lielo Kristapu” par labāko dokumentālās filmas režiju. Kopā ar Elmāru Seņkovu veidojusi digitālo izrādi “Medības”. 2024. gadā pirmizrādi piedzīvoja Lienes pirmā pilnmetrāžas filma,  komēdija “Melnais samts”.

Lienes kinodarbus -  “ Zeme ir visvientuļākā planēta” ( 13', 2015), “ Četri mielasti” (35', 2013) “ Septiņas neveiklas seksa reizes” (26', 2016) un  “Klātbūtne” (59', 2020) var noskatīties Tet TV interaktīvajā  televīzijā.