Raidījums “Fono-grāfs” no radošā pārtraukuma atgriežas zīmīgā datumā - 14. februārī jeb Valentīndienā. Šī iemesla dēļ aicinām jūs aizdedzināt sveces, atkorķēt kādu pudeli un kopā ar partneri vai pašam ar savu melanholiju pieslēgties radio NABA viļņiem, jo piektdienas raidījums veltīts kādai izsenis apspriestai, bet nenoliedzami būtiskai tēmai cilvēku dzīvē - mīlestībai. 

Viegli romantiskā gaisotnē centīsimies rast atbildes gan uz strīdīgiem, gan mīlīgiem, gan progresīviem, gan ļoti klasiskiem jautājumiem. “Romantiskākās gada dienas” iespaidā vēlamies aktualizēt tās galveno būtību un saprast, kā vispareizāk to atzīmēt, kā arī pievērst uzmanību dažādiem mīlestības aspektiem, kurus kāds varbūt raksturotu kā neērtus vai sarežģītus, piemēram - vai pastāv īstais un vienīgais, dvēseles radinieks? Vai arī īstai mīlestībai ir lemts novecot un ko darīt ar novecojošo draugu/-dzeni? Plānojam aplūkot arī mazāk tradicionālas mīlestības formas - homo, zoo, nekro u.c. erotikas. 

Galvenā viesa statusu un vietu uz Tvaika bidē šoreiz ieņems Latvijas Universitātes profesors, filozofs, tulkotājs un publicists Igors Šuvajevs, kuru iztaujāsim par būtiskām mīlestības lietām - ko ar mīlestību saprot mūsdienās? Cik dabiska ir mīlestība? Kāda ir tās tipoloģizācija jeb cik daudz dažādu mīlestības formu vispār pastāv? Sarunu papildinās arī īsas ierakstītas intervijas, kurās atziņās par mīlestības atziņās dalīsies atšķirīgas kultūras jomas pārstāvoši vīrieši (jo Valentīns vispār bija vīrietis!).

Arī šonedēļ raidījumā skanēs G. V. Leibnica darba “Monadoloģija” radio lasījums Radiomonadoloģija un izskanēs 35. paragrāfs.