2019. gada pēdējo raidījumu pavadīsim Ziemassvētku noskaņās. Gada nogalē ir ierasts atskatīties uz aizgājušā gadā paveikto un neizdarīto, veiksmēm un neveiksmēm. Nereti cilvēki apņemas sākt jaunu dzīvi, atbrīvoties no netikumiem, mācīties kaut ko jaunu un sākt dzīvot no baltas lapas. Simboliski šīs apņemšanās raksturo attīrīšanās rituāls, piemēram, iešana pirtī. Arī Fono-Grāfa veidotāji ir nolēmuši veikt intelektuālu higiēnas procedūru un tam lieti noderēs Tvaika bidē iedarbināšana un mūsu īpašais raidījuma viesis.

Studijā uz raidījuma veidotāju un klausītāju jautājumiem atbildēs un ar pārdomām dalīsies Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars, kurš ir arī mūsu kolēģis radio viļņos, Latvijas Kristīgajā radio veidojot raidījumu jauniešiem ar trāpīgu nosaukumu “Kāpēc gaidīt?”. Kopā ar svēto tēvu mēģināsim noskaidrot, kas ir Ziemassvētku brīnums un saprast kristīgā Ziemassvētku stāsta vēstījumu. Aicinām arī klausītājus aktīvi piedalīties un uzdot sev interesējošos jautājumus par šo svētku būtību gan tiešajā ēterā, gan sociālajos tīklos.

Neiztrūkstoši skanēs sadaļa Radiomonadoloģija un pēc raidījuma beigām kopā ar uzticamākajiem klausītājiem svinīgās noskaņas turpināsim Fono-Grāfa eglītes pasākumā.