Pie mums ciemosies diezgan daudzpusīgs vīrs, "RigaFM" interneta kanālu autors un dzinējspēks, apvienības "Saulart" biedrs, DJ un producents (un ne tikai) DJ ALAN.

DJ ALAN uzstājas Drum and Bass, Jungle, Breakcore, House, Techno, Dub, HipHop mūzikas novirzienos. Un mums, kā smagās elektroniskās mūzikas raidījumam interesē pirmie trīs.

Klausīsimies vinila plašu miksu dzīvajā.

ALAN biogrāfija:
Alan dzīves un muzikālās gaitas sākās Rīgā. Pirmo reizi stājās pie DJ pults 17 gadu vecumā, tajā laikā vēl spēlējot no kompaktdiskiem.
DJ karjera aizsākās disko-bārā "Teo", kur arī sākās straujā un mērķtiecīgā augšupeja. Kā nākamais solis bija klubi ar lielāku auditoriju- "Hot Rio", "Colonada", Slaspils underground klubs "Nelda", "Voodoo" kluba rezidentūra. Atbalstījis afterparty.lv kustību, kurā ietilpa vairums Rīgas klubi, kas bāzējās pagrabtelpās ("Dolls", "Kapsula", "Jamesson", "Arba", 'Zebra", "Alcatraz" u.c.).
2009.gadā pieņēmis uzaicinājumu uzstājies ekskluzīvā programmā Somijā, klubs "Imperia".
Piedalījies brīvdabas festivālos "Komēta", "Shayana" u.c., kā arī neskaitāmos slēgtā tipa pasākumos visdažādakajos Latvijas nostūros.
Pirmā DJ pieredze ar vinila plašu atskaņošanu notika 30 gadu vecumā, pēc kā pazuda interese par digitālo materiālu un sekoja pāreja uz tikai vinila plašu atskaņošanu un producēšanu. Paralēli vinila DJ prasmju apgūšanai, Alan sāka aizrauties ar interneta tiešraidēm un 2019.gadā izveidojās "Riga FM" aizmetnis "Listen Evening Vinyl", kur arī parādījās pirmie Alan un Cathedelic DJ setu izlaidumi. Jau pēc gada tapa projekts "RigaFM", kas šobrīd ir uzskatāms par vienu no kvalitātīvākajiem Rīgas underground kultūras atspoguļotājiem, regulāri organizējot dažādas interneta tiešraides.

Linki:
youtube.com/channel/UCabl3vgo2KJ7GKoITiKpeww
facebook.com/jamalandj
instagram.com/3ame3
soundcloud.com/alanfm

RigaFM:
facebook.com/RIGA.FM