Pie mums viesosies DJ Criews.

Vīrs, kas ir piedalījies techno hardcore pasākumu sērijas "Hysteria" organizēšanā (no kā daļēji ir aizgūts mūsu raidījuma nosaukums).

DJ Criews arī ir ņēmis aktīvu dalību gabber mūzikas Latvijā popularizēšanā 1990.gadu vidū, it īpaši Rīgā, Sarkandaugavas mikrorajonā un apkārtnē.

Šādi izsakās DJ Criews īsi par savu ceļu pie DJ pults: "Aizsākumi meklējami tālajā 1993.gadā. Pirmie mēģinājumi kaut ko spēlēt (pašam īsti nesaprotot visu līdz galam...) notiek arodskolas aktu zālē. Tā palēnām nāk iemaņas. Uz to momentu tiek mēģināts spēlēt populāro deju mūziku. Tā teikt - mūzika massām. ))))))))

Aktīvais darbības periods sākas 1995.gadā. Spēlēšana, kā pamatnodarbe, notiek jau pa visu Latviju. Bet pamata bāzēšanās ir kādas Sarkandaugavas ēkas pagrabstāvā, Rīgā - vietā ar nosaukumu "Klubs EXIT". EXITā jau tiek nošķirti populārās deju mūzikas pasākumi no house, techno un hardcore stilu vakariem. 1999.gadā klubs beidz pastāvēt un spēlēšanās ar mūziku masām notiek jau pasīvāk. Pa skolām, kultūras namiem un klubiem. Tā līdz 2004.gadam. Pienāk "tehniskā pauze" uz vairākiem gadiem.

Atkalpievēršanās populārās elektroniskās deju mūzikas spēlēšanai notiek 2018.gadā. Saprotot, ka spēlēt populāro elektronisko deju mūziku vairs nesniedz gandarījumu atgriežos pie vistīkamākā man stila - Oldschool Hardcore."

facebook.com/DJcriews