Atšķirībā no iepriekšējiem trīs jūlijā izskanējušajiem raidījumiem, šoreiz nebūs live sets no radio NABA / LR6 studijas.
Tas nemazina iepriecinošo faktu, ka mēs iepazīsimies ar jaunāko šobrīd zināmo Latvijas dažādu -core mūzikas novirzienu producentu Eighaphoria.
Eighaphoria mums būs sagatavojis mājas darbu. Pirms tā arī nedaudz aprunāsimies un iepazīsimies pie studijas mikrofoniem.

Īsumā par Eighaphoria: dzimis Pļaviņās, Ingus, jeb savā pseidonīmā - Eighaphoria. Vienmēr ir bijis ieinteresēts smagākas mūzikas paveidos, sākot klausīties Rammstein un Korn, ar draugu palīdzību iepazinies ar Dubstep un Drum & Bass žanriem. Nedaudz vēlāk, caur muzikālo video spēli "OSU!" iepazinies ar Breakcore un citiem Techno Hardcore paveidiem.
Smagums, kas nācis no metālmūzikas elementiem un "amen break" pielietošanas Breakcore mūzikā, bija tas, kas lika iemīlēt šo žanru un sākt eksperimentēt, izveidojot savu troksni.
Izlaižot pāris neoficiālus albumus un EP, 2020.gada jūlijā, tiek izlaists pirmais "oficiālais" EP ar nosaukumu "Smoking Murdas", kas iznāk Liverpūles (GB) jaunizveidotajā DIY leiblā Favicon.
Vēl iznākuši skaņdarbi poļu "SKRD!!!" mūzikas izdevniecībā un sagatavošanā ir kopīgais izdevums ar amerikāņu jauno talantu Bloodclot.

Tagad Eighaphoria turpina eksperimentēt un uzlabot savu mūziku, un pošas kādu dienu izlaist officiālu albumu.
https://soundcloud.com/eighaphoria
https://eighaphoria.bandcamp.com