Pēdējā festivāla speciālizlaidumā, kas aicina iepazīt māksliniekus un projektus, kas būs redzami uz festivāla "LABA DABA" Suņa skatuves jeb Šķūņa teātra, dejas un performanču mākslas programmā, iepazīsimies ar trīs dejas performancēm, kas priecēs festivāla apmeklētājus sestdien, 6. augustā.

Šodien raidījumā būs dzirdamas sarunas ar:

  • Dejas performances "Līdzās Tev" autoriem, horeogrāfi un dejotāju Liliju Liporu un mūziķi Dzintaru Liporu.
  • Dejas performances "Izbalansēt' autoru, horeogrāfu un dejotāju Aigaru Larionovu
  • Rīgas Baleta skolas dejas performances/izrādes "Putni, kas nemigrē" radošās komandas pārstāvjiem.

Mūzikas un mākslas festivāls “LABA DABA”  norisināsies no 5. līdz 7. augustam un turpina aizsākto tradīciju festivāla muzikālo programmu papildināt ar teātra un dejas izrādēm, performances mākslas notikumiem un multimediāliem priekšnesumiem, tiem atvēlot šķūni jeb Suņa skatuvi. Vairāk nekā desmit dažādi uzvedumi un iestudējumi priecēs festivāla mazos un lielos apmeklētājus divas festivāla dienas, ievedot skatītājus absurda teātra, muzikālo pasaku un cilvēciskās esības izziņas labirintos. Papildu informācija labadaba.lv

KŪL| Kultūras ūnijas laiks ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs, ilustrējošs un dokumentējošs Radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot un fiksēt aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Tā ir iknedēļas tikšanās vieta kultūras dzīves veidotājiem, māksliniekiem, režisoriem, studentiem, pētniekiem, lai runātu, kā rodas dažādās kultūras izpausmes formas. Raidījums Radio NABA programmā ir dzirdams trešdienās plkst. 19:00, raidījumu vada un producē Anete Enikova.

Raidījums tapis ar “Valsts Kultūrkapitāla fonda” atbalstu.