Pirmā jaunās teātra apvienības "ESARTE" izrāde “Pēdējās stundas” pirmizrādi piedzīvoja 1. februārī un tapusi  sadarbībā ar Dirty Deal Teatro. Tās radošajā ansamblī darbojas aktieri Sandija Dovgāne, Una Eglīte, Alīda Pērkone, Elizabete Skrastiņa, Matīss Budovskis, Mārtiņš Gailis un Agris Krapivņickis, kā arī scenogrāfe Līga Zepa un gaismu mākslinieks Niks Cipruss. Izrādi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Radio NABA raidījumā - būs dzirdama saruna ar jaunajiem aktieriem - Matīsu Budovski un Agri Kapivnicki par iestudējuma veidošanas procesu un jauno teātra apvienību.

Izrādē “Pēdējās stundas” notiek satikšanās ar it kā tik tālu un neaizsniedzamu jēdzienu kā vecums. Līdz brīdim, kamēr nesaskaramies ar to viens pret vienu, mēs par to nedomājam vai arī negribam domāt. Lai to izprastu, jaunie aktieri ne tikai apmeklēja pansionātus, bet tur arī piedalījās pasākumos un ikdienas darbos, kas viņos raisīja dažādas pārdomas – viņi ieraudzīja “vecumu” tuvplānā. Izrādes notikums un konflikts veidojas satikšanās brīdī ar šiem cilvēkiem, kuri, iespējams, pavada savas pēdējās stundas dzīvē. Varbūt skatītājiem būs pārsteigums ieraudzīt, cik negaidīta var izvērsties šāda tikšanās.

Izrādes "Pēdējās stundas" pirmizrāde notika 2020. gada 1. februārī plkst. 19.00 Dirty Deal Teatro. Nākamās izrādes –  3., 4. un 5. martā un aprīļa sākumā.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.