Atzīmējot savu 15 gadu pastāvēšanas jubileju, etīžu teātris "NERTEN" aicina uz savu jauno izrādi „Gribētos piebilst”. Teātra autori, režisori un aktieri ir dzejnieks un kultūras žurnālists Toms Treibergs un rakstnieks, mākslinieks Svens Kuzmins. Abu draugu veidotās izrādes ir balstītas uz īsiem, tematiski un stilistiski atšķirīgiem sižetiem. Taču, atšķirībā no improvizācijas teātriem, „NERTEN” savus darbus iestudē un ar katru darbības gadu arvien skrupulozāk strādā ar dramaturģisko materiālu. Jau par tradīciju kļuvusi abu "NERTEN" mākslinieku viesošanās Radio NABA ēterā, tāpēc arī šajā raidījumā klausies sarunu ar Tomu Treibergu un Svenu Kuzminu.

Kā vienu no galvenajiem radošajiem principiem savās izrādēs „NERTEN” uzsver tematisko daudzveidību. Un, lai gan daļu sižetu varētu raksturot kā smieklīgus vai komiskus, daudzu etīžu dziļākajos slāņos bieži tiek risinātas ne tikai sadzīviskas un personīgas, bet arī filozofiskas un metafiziskas problēmas.

Tās neizpaliks arī jaunajā izrādē „Gribētos piebilst”, kuras dramaturģiskais materiāls ir radīts un apkopots aizvadītā gada laikā.

Izrādes notiks 24. martā un 7. aprīlī Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā „Zirgu pasts” plkst. 19.00. „NERTEN” veidotāji norāda, ka izrāde paredzēta skatītājiem no 16 gadu vecuma. Ar teātra līdzšinējo veikumu iespējams iepazīties Youtube kanālā https://ej.uz/NertenTorpedochannel.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.