Februāra beigās apritēja divi gadi, kopš filosofijas žurnāla “Tvērums” pirmais numurs “Estētika” nonāca pie lasītājiem. Tapis laikā, kad sarunas apgrūtināja vājš interneta pieslēgums un aizliegumi iziet no mājas, žurnāls “Tvērums” radās no jauno filosofu un mākslinieku nepieciešamības neklusēt par būtisko un satraucošo, bet argumentētas esejas formā meklēt un rast atbildes uz pasaules neizprotamību. Šie divi gadi, kas nes līdzi pandēmijas un kara tuvuma dvašu, ir apliecinājuši, ka argumentēta un strukturēta saruna par nesaprotamo ir ne tikai iespējama, bet nepieciešama kā lasītājiem, tā rakstītājiem.

Lai nosvinētu žurnāla “Tvērums” un lasītāju kokvilnas jubileju, 3. un 4. martā žurnāla komanda ir sagatavojusi divu dienu dzimšanas dienas pasākumu programmu, aicinot gan atcerēties jau padarīto un iepazīt žurnāla tapšanas stāstus, kas pandēmijas dēļ palika nepastāstīti, gan novērtēt jaunāko veikumu – piekto numuru “Zīmes”. 

Raidījumā būs dzirdama saruna ar žurnāla "Tvērums" veidotājiem un idejas autoriem Sofiju Annu Kozlovu un Tomu Babincevu.