Raidījuma sarunu viesis fotogrāfs Kārlis Bergs, kura izstāde „Re, ko Dievs sadarījis”  būs skatāma no 1. marta Latvijas Fotogrāfijas muzeja izstāžu zālēs. Kārļa Berga personālizstāde ir fotogrāfiju sērija – konceptuāls vēstījums par to, ka šobrīd cilvēki, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, ir pastāvīgā tiešsaistē un ļoti ātri sasniedzami. Izstādē var apskatīt darbus, kas tapuši laikā no 2016. līdz 2017. gadam. Šī izstāde parāda izmaiņas Latvijas sabiedrībā un pat dabas ainavās, kuras cilvēki paši vairs nemana.

Raidījumā sarunāsimies par konceptuāliem jautājumiem par straujo tehnoloģiju attīstību, nepārtraukto esību online režīmā, par fotogrāfiju brīdī, kad katru dienu pasaulē tiek saražotas miljoniem fotogrāfiju, runāsim par informācijas un tehnoloģiju laikmeta sabiedrības attīstības scenārijiem.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.