Raiņa dramatiskās poēmas "Daugava" laikmetīgs iestudējums "Stikla kalns. Daugava" sešās daļās un sešās vietās uz Daugavas un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā būs vērojams jau šosestdien, 13. oktobrī, tādēļ uz sarunu Radio NABA studijā tikās trīs no pieciem šīs izrādes režisoriem - Sabīne Moore, Agate Bankava un Andris Indāns, lai sarunātos par vēstures un Raiņa attiecībām ar laikmetīgo mākslu un tā paustajiem mūžīgajiem jautājumiem.

Raidījumā dzirdama mūzika no Jāņa Mediņa skaņdarba "Daugava", Andra Indāna skaņdarbs "Melnā Daugava" un Sabīnes Moores muzikālais pieteikums iestudējumam. Savukārt raidījuma otrajā daļā dzirdams skaņdarbs kā vēstnesis par šajā nedēļas nogalē gaidāmo Nepieradinātās mūzikas festivāls "Skaņu mežs".

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.