Fotogrāfijas festivāla "Rīgas fotomēnesis 2020" ietvaros par gada labāko jauno fotogrāfu un FK Balvu saņēma Filips Šmits.  Šovakar Radio NABA ēterā sarunāsimies par jauno un jaunajiem fotogrāfijā, par “Rīgas fotomēnesi 2020”, kas tiešsaistē un pilsētvidē aktīvi reflektē par šo laiku, dīkstāvi un aktualizē fotogrāfiju kā starpdisciplināru un dzīvu mākslas formu. Šī vakara studijas viesi – jaunie fotogrāfi Filips Šmits un Adelīna Kalniņa.

Rīgas Fotomēnesis ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā un tiek organizēts jau kopš 2014. gada, šogad tas savu kulmināciju gan tiešsaistē, gan pilsētvidē piedzīvo no 26. maija līdz 28. jūnijam, piedāvājot fotogrāfiju izzināt organizētās tikšanās ar māksliniekiem, darbnīcās, pastaigās un protams, izstādēs.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.