Šogad Starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls "Laba Daba" paplašina savu programmu festivāla saturā iekļaujot dažādas skatuves mākslas formas un elementus, šoreiz raidījumā iepazīsimies ar vienu no šīs papildinātās programmas flagmaņiem Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra muzikālo izrādi jauniešiem - "Zenīts".

Savulaik speciāli “LNSO vasarnīcai” Jānis Šipkēvics (juniors) komponējis dziesmu izrādi “Zenīts” diviem zēniem un septiņiem instrumentiem, šogad tā mēro ceļu uz festivālu "Laba Daba", ļaujot abu zēnu nebēdnībām izskanēt ārpus koncertzāļu sienām - šķūnī, jeb uz festivāla Suņa skatuves. “Zenīts” stāsta par skolasgadiem kā maģisku pasauli, kurā spēlē rotaļīgs un aizkustinošs iztēles orķestris un divi dziedoši puikas atceras 90. gadu Domskolas gaiteņus, futbolu ar dzēšgumiju, picu pārtikas plēvē, skolotāju kurpju papēdīšu klikstoņu, Černi etīdes, Air Jordan un supervaroni Mario.

Piedalās Rīgas Doma kora skolas audzēkņi: Emīls Patriks Dzenītis, Olivers Veldre un “LNSO zenītansamblis” Gunta Kuzmas vadībā. Raidījumā klausies sarunu ar izrādes vienu no solistiem Emīlu Patriku Dzenīti un izrādes producenti Elīnu Auzāni.

Ar pilnu festivāla "Laba Daba" teātra, dejas un cirka izrāžu programmu var iepazīties festivāla mājas lapā www.labadaba.lv

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.