Latvijas Dēkaiņu 20.epizodes viešņa ir Sibilla Šlēgelmilha - reāliste, kurai ļoti patīk sapņot! Sibilla ir ūdens un ekstrēmo sporta veidu entuziaste, festivāla "Playground" idejas autore un organizatore, kā arī aktīva pasaules apceļotāja, kura labprāt iesaistās dažādās avantūrās.

Podkāsta viešņa dalīsies ar savu elpu aizraujošo ceļojumu uz Bolīviju, piedaloties "Project Bolivia", kur bijusi vienīgā no Latvijas izvēlētā dalībniece. Teju trīs nedēļu ilgajā dēkā kopā ar kolēģiem no Lietuvas un Igaunijas, Sibilla paguva aplūkot Bolīvijas džungļus, tuksnešus un sāls ezerus, braukt lejup pa pasaulē bīstamāko ceļu ar kalnu velosipēdu, kā arī doties vairāku dienu pārgājienos un pieredzēt negaidīti grūtu un emocionālu kāpienu vienā no Bolīvijas augstākajām virsotnēm.

Viņa smejas, ka visa ceļojuma laikā sajūtas esot bijušas līdzīgas kā realitātes šovā, kur tiek pārbaudītas cilvēka spēju robežas. Un tieši tik aizraujošs ir arī Sibillas stāsts par sevis pārvarēšanu un iepazīšanu, esot eksotiskajā Bolīvijā!

"Project Bolivia" Facebook lapa
Project Bolivia video sērijas
Sibillas Instagram

Raidījumu vada Zane Skujiņa un Ausma Cīrulniece.