Maratons Ziemeļkorejā vai pārgājiens Arktikā - kuru no dēkām izvēlētos Tu? Abas!
Latvijas dēkaiņu 23.epizodē šoreiz stāsts par veselām divām elpu aizraujošām dēkām, jo viesos Valdis Vītoliņš un Jānis Ābelnieks - piedzīvojumu organizācijas "PostNos" pārstāvji, 12 pārgājienu sērijas "Latvijas izaicinājuma" idejas autori un labi draugi.

Valdis mūsu podkāstā dalīsies savā pieredzē par došanos uz stereotipiem ieskauto un diktatorisko Ziemeļkoreju. Ar mērķi kāpt ārpus komforta zonas, viņš nolēma organizēt tūristu grupu, ar kuru piedalīties Ziemeļkorejas maratonā apmēram 50 000 skatītāju priekšā. Pirmā saskarsme ar robežkontroli un "dūša papēžos", kas vainagojās ar pastiprinātu vietējo interesi, kuri teju visi bija dzirdējuši par izlasi no Latvijas, kas piedalījusies Ziemeļkorejas maratonā.

Nonākot pie mazliet aukstāka klimata, Jānis stāstīs par savu dēku Arktikā, kur kopā ar saujiņu latviešu gandrīz divas nedēļas pavadīja mūžīgā sasalumā - vietā, kur neaug koki, apkārt klaiņo baltie lāči un savas dabiskās vajadzības jāiemācās kārtot aiz neliela sniega vaļņa 100m attālumā no nometnes. Šajā stāstā ne tikai par Latvijā aizmirstiem guļammaisiem, bet arī reālu sastapšanos ar balto lāci!

Esi gatavs?! Šī būs izcili aizraujoša epizode!

PostNos
Latvijas izaicinājums