Ar vienu garšīgu stāstu par dēku ar velosipēdu ieripojam Latvijas dēkaiņu 30.epizodē! Tās viesis - videogrāfs, piedzīvojumu meklētājs un lepns rucavnieks - Edgars Trankalis. Galu galā - tieši Edgars ir puisis, par kuru 2021.gada vasaras sākumā runāja teju visa Latvija, jo 39 dienu laikā, pieveicot 3222km, viņš mēroja ceļu no Rucavas uz Romu velosipēda mugurā!

Paņemot līdzi vien nepieciešamo izdzīvošanai un filmēšanai, Edgars 1.jūnijā startēja no Rucavas. Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka viņa mērķis bija vienkārši veikt šo distanci, pats dēkainis atzīst, ka savu maršrutu plānojis teju 3 mēnešus un tā, lai tajā iekļautu visus apskates objektus, ko vēlējies redzēt - tieši tie bija viņa mazie motivatori visa ceļojuma laikā.

39 dienas ilgajā braucienā Edgars vairākkārt sastapies ar sirsnīgiem vietējiem, gandrīz kļuvis par garnadžu upuri, pārvarējis vairākas nozīmīgas kalnu pārejas un cīnījies ar iespaidīgu vasaras svelmi. Klausies mūsu podkāstu un uzzini Edgara ieteikumus šāda veida ceļojumam, praktiskus padomus plānošanas procesā un noskaidro, kādēļ svarīgi visu lielo mērķi sadalīt vairākos mazos mērķos!

Edgara Trankaļa Instagram.