2021.gada izskaņā uz neatkārtojamiem piedzīvojumiem Jaunajā gadā aicinās Latvijas dēkaiņu 34.epizodes viesis Viestards Vents Litavnieks, kurš ir adaptronikas students, topošais inženieris un Latvijas piedzīvojumu entuziasts.

Venta līdz šim lielākā dēka ir piedzīvojumu organizācijas Streelnieks.lv rīkotais #Simtiņš, kas bija puiša līdz šim garākais pārgājiens. Īstenojot savu piedzīvojumu 2020.gadā, kad pasākuma dalībniekiem nebija nodrošinātas tik ļoti ierastās atpūtas nometnes, Vents turp devās ar teju 15kg smagu somu un pavisam nelielām zināšanām, kas viņu sagaida ceļā. Kad draugs, kurš iedvesmoja dēkai, no izaicinājuma izstājās, Vents teju vienatnē veica 120 km 24h laikā, piedzīvojot vairākus izmisuma un bezspēka mirkļus.

Klausies jaunāko Dēkaiņu epizodi un noskaidro, kas Ventu motivēja, esot ceļā, kā attapās piedzīvojumā viens un kā saglabāja mieru, maldoties meža biezoknī vairāk nekā 20 liekus kilometrus jau tā sarežģītajā distancē!

Tikmēr Tev, klausītāj, Ausma un Zane vēl neatkārtojamu un piedzīvojumiem piepildītu 2022.gadu! Lai ik uz stūra gaida kāda dēka, lai vienmēr visam pietiek spēka un izdodas īstenot pat visneticamākos sapņus! Paldies, ka visu šo gadu esi bijis kopā ar mums un tiekamies jau pavisam drīz, 2022.gadā!

Venta ceļojumu piezīmes atrodamas te.