Podkāsta "Latvijas Dēkaiņi" 40.epizodē viesos Kārlis Kazāks - mūziķis un Pieci.lv programmas direktors, kā arī grāmatas "Sākums mūs atrod pats" autors.

Dēka Kārlim asociējas ar piedzīvojumu sev pašam - ar kaut ko, kas viņu mainījis un pārsteidzis, tādēļ Kārļa stāsts mūsu podkāstā sākas ar kādu pārgājienu Vijciemā, ejot vienatnē bez konkrēta maršruta vai kartes, taču noslēdzas ar pavisam citu dēku - Velomūzikas projekta īstenošanu.

Nolemjot mainīt mūziku pret naktsmājām, Kārlis kopā ar domubiedriem kopš 2012.gada ar riteņiem mērojis teju 5000 km pa visu Latviju, īstenojot iniciatīvu "Velomūzika". Šis piedzīvojums ļāvis ne tikai apgūt karti, bet arī baudīt latviešu sirsnību un viesmīlību, un Kārlis atzīst, ka tieši sarunas ar vietējiem iedzīvotājiem vistālākajos Latvijas nostūros ir iedvesmojušas viņu šo iniciatīvu gadu no gada turpināt. Saviem piedzīvojumiem par godu Kārlis uzrakstījis arī grāmatu "Sākums mūs atrod pats".

Klausies sarunu ar Kārli un uzzini, kādēļ iemaldīties svešā pagalmā ir svētība un kāpēc trakākos piedzīvojumus vislabāk īstenot ar draugiem.

Kārļa Kazāka un domubiedru "Velomūzika".
Kārļa digitālās mājas

Raidījumu vada: Ausma Cīrulniece un Zane Skujiņa.

Priecāsimies, ja atbalstīsi podkāsta "Latvijas dēkaiņi" tapšanu.