Vieni no ceļojuma līdzi atved ledusskapja magnētiņus, citi no ceļojuma atsūta sev kādu pastkarti, savukārt Agnese "kolekcionē" valstis, kuras šķērsojusi ar kājām - un tieši viņa arī Latvijas Dēkaiņu 41.epizodes viešņa!

Agnese Kalniņa ir pārgājienu un piedzīvojumu entuziaste, kura pavisam nejauši uzsāka kādu amizantu tradīciju - 1 reizi gadā noiet no kādas valsts vienas robežas līdz otrai, savus piedzīvojumus un pārdomas dokumentējot Facebook lapā "No viena gala līdz otram".

5 gadu laikā Agnese šķērsojusi piecas valstis - Igauniju, Izraēlu, Kipru, Latviju un arī Luksemburgu, taču īpaši izceļ savus piedzīvojumus Izraēlā, kur nācies šķērsot tuksnesi. Tieši tur viņa bija sajaukusi aprēķinus un ēdienu paņēmusi 3, nevis 5 dienām, savukārt ūdens garajā ceļā pieejams tikai konkrētos ūdens slēpņos, kuru atrašanās vietu var atrast tikai par lielu naudu. Savukārt savā 44.dzimšanas dienā viņa sāka iet apkārt Latvijai, un vienā piegājienā veica 1785km.

Katrs Agneses galamērķis vienmēr ir rūpīgi apdomāts un plānots. Viņa atzīst, ka viss šis process ir viens liels izaicinājums, īpaši, ja Tev ir bērni, kas gaida mājās, taču tā noteikti ir iespēja sevi iepazīt, mācīties no savām kļūdām un pārvarēt sevi.

Agneses Instagram
"No viena gala līdz otram" Facebook lapa

Priecāsimies, ja atbalstīsi podkāsta "Latvijas dēkaiņi" tapšanu - https://www.buymeacoffee.com/latvijasdekaini