Latvijas Dēkaiņu 42.epizodes viešņa ir sociālās jomas darbiniece un projektu vadītāja Evia Vind, kura dalīsies ar savu pieredzi par piedzīvojumu pilnu gadu - 4 mēnešus viņa pavadīja Indijā, tad devās uz Rainbow Gathering Transilvānijā, savukārt tad pusgadu strādāja Rumāņu bifeļu fermā kādā čigānu apdzīvotā ciematā.

Evijas piedzīvojumu stāsts sākas ar dienu, kad viņa nolēma aiziet prom no sava garlaicīgā darba bankā - iesniedzot atlūgumu, viņa taja pašā dienā nopirka biļetes uz Indiju, nezinot, ko sagaidīt, taču skaidri apzinoties, ka vēlas pilnībā mainīt savu ikdienu un iepazīt jaunu vidi.

Meitene neslēpj, ka, ierodoties Indijā, viņai bijis ārkārtīgi liels kultūršoks, jo tā ir bijusi viņas pirmā reize ārpus Eiropas, tādēļ viņa priecājās, ka pirmās 10 dienas viņa varēja "atklimatizēties" pie māsas draugu ģimenes. Izmantojot Couchsurfing, ceļojot ar vilcienu un veidojot attiecības ar vietējiem, Evija iepazina Indijas kultūru, savukārt drīz pēc tam devās uz Rumāniju. Tur viņa piedzīvoja Rainbow Gathering burvību un nejauši nokļuva ūdens bifeļu fermā, kurā nolēma palikt vēl 6 mēnešus. Klausies Evijas spēcīgo stāstu un uzzini, kā ir vienatnē ceļot pa Indiju un kādēļ ir svarīgi reizēm palikt vienatnē, lai varētu kārtīgi ieklausīties sevī.

Ja Tev patīk tas, ko darām un dēkaiņu sarunas Tev iet pie sirds, novērtēsim, ja atbalstīsi mūs ar gardu kafijas krūzi, kuru baudīt pie nākamo sarunu ierakstīšanas!

Paldies, ka esi kopā ar mums!

Iespēja atbalstīt "Latvijas dēkaiņu" tapšanu buymeacoffee.com/latvijasdekaini.