Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos Latvijas Dēkaiņu podkāsta 43.epizodē viesojas piedzīvojumu entuziasts, Latvijas Youtube pasaules satura veidotājs un dabas draugs Roliss, kurš savu lielāko piedzīvojumu asociē ar mūsu mīļo Latviju.

Neskatoties uz savu ļoti aktīvo ikdienu un visiem mazajiem piedzīvojumiem, par savu lielāko dēku Roliss sauc pārgājienu no Kolkas līdz Brīvības piemineklim, kuru viņš veica divreiz - 2016.gadā un 2019.gadā - kopā ar draugu Mārtiņu no organizācijas STREELNIEKS.LV.

Piedzīvojums sākotnēji bija daļa no pārgājiena "Kolka-Dubulti". Pirmajās 24h veicot 100km, visu distanci no Kolkas līdz Brīvības piemineklim, distanci draugi veica 48h laikā, līdzi nesot arī lielu Latvijas karogu, kurš pie lielākām vēja brāzmām apgrūtināja iešanu.

Vaicājot par sajūtām, Roliss atzīst, ka toreiz viņi gājuši "uz maksimumu", ņemot līdzi visu nepieciešamo uz muguras, jo nebija pārliecināti par to, kas maršrutā būs pa ceļam. Tieši tādēļ mugursomā bija ne tikai vairāki pāri apavu, bet arī ēdiens un ūdens trīs dienām.

Klausies Latvijas Dēkaiņus un noskaidro, kā praktiski sagatavot kājas vairāku dienu pārgājieniem, kā izvairīties no tulznām un kā šādiem gājieniem sagatavoties morāli!

Roļa Instagram mājas.
Roļa iedvesmojošie video un ikdienas dēkas.

Ja Tev patīk tas, ko darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

Raidījumu vada: Ausma Cīrulniece un Zane Skujiņa.