Latvijas Dēkaiņu 45.epizodes viesis ir paraplanierists Kārlis Jaunpetrovičs jeb Flying Kārlis, kurš ir ne tikai vienīgais testa pilots Latvijas vēsturē, bet arī pieckārtējs Latvijas čempions paraplanēšanā.

Kārļa dēku stāsts sākās ar stopēšanas piedzīvojumu pa visu Eiropu, kas vēlāk viņu noveda pie gadu ilgas sevis meklēšanas Indijā un Nepālā, līdz dzīves ceļš viņu aizveda uz Taivānu, kur viņš nejaušības dēļ iepazina paraplanēšanu. No pirmā paraplanēšanas treniņa izdzīvošanas Taivānā līdz dzīvošanai paraplanēšanas mekā Francijā, kurā šobrīd ir 25 000 aktīvi paraplanieristi, Kārlis "Latvijas Dēkaiņos" dalās ar savu stāstu par zemestrīces seku novēršanas pieredzi Nepālā 2015.gadā un labprāt pastāsta, kādas īpašības nepieciešamas paraplanēšanā, cik izmaksā iemācīties lidot un kādu dēku īstenot tepat, Latvijā.

Šī epizode būs īpaša ne tikai tādēļ, ka Kārlis ir pirmais viesis, kurš Latvijas dēkaiņu sarunai pieslēdzās attālināti no Francijas, bet arī tādēļ, ka šī ir pirmā dēka, kas saistīta ar lidošanu.

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

"Latvijas Dēkaiņu" atbalsta lapa.
Kārļa mājaslapa.
Kārļa Facebook lapa.
Kārļa digitālās mājas Instagram.