Latvijas Dēkaiņu 48.epizodes viešņa ir Elīna Baltskara - Latvijas Radio 5 podkāsta "Kā ir būt" vadītāja, radio ētera personība un ceļotāja, kuras izaicinājums ir ceļot daudz, taču iztērējot maksimāli maz līdzekļu.

Elīnas stāsts būs par Itāliju un konkrēti - pārgājienu no Boloņas līdz Florencei pāri Apenīnu kalniem, kas saukts arī par The Path of Gods jeb Via degli Dei. Nepilnus 150km garo ceļu Elīna veica 5 dienās, un viņa atzīst, ka pirmās grūtības bija atrast naktsmājas - līdzpaņemtais guļammaiss un šūpuļtīkls tā arī nenoderēja un ceļojumu nācās pieskaņot pārgājiena maršrutā esošajām naktsmājām.

Piedzīvojumā viņa pavisam nejauši "ielauzās" brīvdabas bērnu dārzā, sastapās ar meža zvēriem, nakšņoja pilī, labprāt baudīja pārgājienu vienatnē un pat notrausa kādu laimes asaru. Pirms doties šajā pārgājienā, Elīna iesaka laikus saplānot savu maršrutu un naktsmājas, gudri izdomāt un sabalansēt katru pārgājiena posmu, ņemot vērā augstuma metrus, un baudīt Itāliju - ēdienu, atmosfēru un cilvēkus!

Raidījums "Kā ir būt"
Elīnas Instagram mājas

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.
"Latvijas Dēkaiņu" atbalsta lapa.