Austra Apsīte un Mārtiņš Locs, Latvijas dēkaiņu 51.epizodes viesi, izbūvēja paši savu busiņu un devās iepazīt Latviju un Eiropu gada garumā!

Austra ir filozofijas un angļu literatūras bakalaura grāda absolvente, kalnu mīle. Un Mārtiņš - dizaina novirziena digitālais nomads. Abi satikās 2x2 seminārā, kurā saprata, ka vēlētos izmēģināt dzīvot busiņā. Sacīts, darīts - busiņš nopirkts, un, lai gan paralēli gan darbs, gan studijas, busiņš 'Jasmin The Van' nepilnos 3 mēnešos tika sagatavots piedzīvojumam.

Kur palikt, kur nomazgāties, kur dabūt elektrību, vai būs zona - ikdienas jautājumi, kuri dzīvē busiņā noteikti paņem kā laiku, tā enerģiju. Starp izaicinājumiem ceļā Austra un Mārtiņš min ilgas pēc mājām, kā arī, atkarībā no valsts, dārgo internetu.

Kāda garuma busiņu iegādāties, kurā aplikācijā meklēt foršas novietošanas vietas, un kurā Eiropas valstī ir vieni no jaukākajiem policistiem - par to uzzini šajā Latvijas dēkaiņu epizodē!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

Austras Instagram mājas
Mārtiņa Instagram mājas
Austras un Mārtiņa busiņa Instagram mājas
Atbalsti Latvias dēkaiņu tapšanu