Latvijas dēkaiņu 53.epizodes viešņa ir Elīna Baltiņa, kura ikdienā ir Ogres novada Tūrisma departamenta vadītāja, savukārt brīvajā laikā labprāt ceļo. Ceļojot savos sociālajos tīklos viņa dalās ar vērtīgu un praktisku informāciju, kas varētu noderēt arī citiem ceļotājiem.

Elīna dalīsies ar savu stāstu par ceļojumu vienatnē uz vienu no Apvienotajiem Arābu Emirātiem - Dubaiju, kur pavadījusi piepildītas 7 dienas, baudot tuksnešus, mošejas, vietējo kultūru un pilsētas džungļus.

Kā min pati dēkaine, viņas stereotipi, kas radušies pirms ceļojuma, tika salauzti pirmajā dienā - internetā izlasītā informācija par ģērbšanās kultūru un sievietēm Dubaijā neatbilda gaidītajam, savukārt par vietējiem viņai radies silts un draudzīgs iespaids. Valsts, kurā valda musulmaņu kultūra, izrādījusies kā vieta, kur atgriezties uz vēl vismaz 2 nedēļām.

Ceram, ka Elīnas stāsts kalpos par iedvesmu arī Tev, klausītāj, uzdrīkstēties doties uz šķietami netradicionālākiem galamērķiem, lai kāptu ārpus savas komforta zonas! Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Elīnas digitālās mājas.