Podkāsts "Latvijas Dēkaiņi" svin savu 2 gadu jubileju, un atzīmē svētkus ar pavisam īpašu 54.epizodes viešņu - mūsu pašu mīļo dēkaini un raidījuma vadītāju, fotogrāfi, digitālā satura radītāju un izcilu draugu - Ausmu Cīrulnieci.

Ausmas vēlmju sarakstā jau sen bijis garās distances pārgājiens, tādēļ nav pārsteigums, ka šovasar viņai beidzot izdevies savu mērķi piepildīt. Kopā ar draugu Tilenu Ausma devās 30 dienu garā pārgājienā pa Slovēnijas kalnu taku (Slovenian Mountai trail), pieveicot teju 650km garu distanci un neskaitāmus augstuma metrus.

Taču šis nebija parasts pārgājiens - abi dēkaiņi pirms došanās ceļā piesaistīja sev sponsorus, lai mazliet segtu piedzīvojuma izmaksas un pavisam nejauši Ausma un Tilens kļuva par vietējā mēroga zvaigznēm.

Seko līdzi Ausmas gardajam stāstam par pārgājienā piedzīvotajām veiksmēm un neveiksmēm, uzzini vērtīgus padomus, kas jāņem vērā pirms došanās ceļā un esot kalnos, ķer padomus, ko noteikti nedrīkst aizmirst paņemt līdzi garajos pārgājienos, kā arī noskaidro, kāpēc Slovēnijas kalnu taka ir viens no labākajiem pārgājienu maršrutiem!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Ausmas un Tilena pārgājiena Facebook lapa
Ausmas Instagram mājas
Ausmas foto mājas