Latvijas Dēkaiņu 55.epizodes viešņa ir Agate Ķīsele, kura ir pilna laika pasaules pētniece un ceļotāja, nenoteiktības meistare, kura visbiežāk nav piesieta plānotājam vai kalendāram. Šī gada jūlijā Agate izdeva savu pirmo grāmatu "Meklējot robežas" par pieredzēm galvu reibinošos ceļojumos, savukārt jau novembrī viņas ceļi vedīs uz Jaunzēlandi.

Dēkaine uz mūsu podkāstu ir atnākusi ar stāstu par vienu no savām pirmajām lielajām dēkām - velobraucienu, kurš sākotnēji plānots 2 nedēļu garumā, taču izvērties par teju 5 mēnešu ilgu piedzīvojumu pa teju visu Eiropu.

Kā min Agate, visizaicinošākais šajā ceļojumā viņai šķitis vīnogu lasīšanas darbs, kas bijis fiziski prasīgs, taču braukšana ar velosipēdu kopumā bijusi kā meditācija, jo tā devusi brīvības sajūtu un ļāvusi ceļot brīvāk.

Klausies Agates stāstu un uzzini, kā atrast drosmi un vaicāt vietējiem naktsmājas, kā ir ceļot ar velosipēdu vienatnē, kādas ir tehniskās grūtības, kas jāņem vērā, ceļojot ar ričuku, un kur meklēt iedvesmu jauniem ceļojumiem!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.
Agates mājaslapa.
Agates digitālās mājas Instagram.