Kad gadās dzirdēt stāstus par kāzu ceļojumiem vai medusmēnešiem, parasti iedomājamies īstermiņa atpūtu kādā konkrētā vietā. Taču Latvijas Dēkaiņu 56. epizodes viesis - Harijs Egliens - ar sievu devās kāzu ceļojumā, kas ilga vairāk par 1 gadu!

Harijs Egliens ir tūrisma skolotājs, ceļojumu organizētājs, Rīgas un pus pasaules gids, kurš, kā saka pats, dara miljons lietu. Viņu mērķis bija aizbraukt līdz Austrālijai, nelidojot ar lidmašīnu, un tas izvērtās vienā no spilgtākajām dzīves dēkām.

Savu ceļu abi sāka Rīgā un ar auto devās uz Gruziju, savukārt pēc tam turpinājuši ar vilcieniem, stopiem un citiem transportlīdzekļiem. Plāns bijis tikai aptuvens, pa ceļam skatoties, kurp doties. Ļoti bieži gadījies, ka, no rīta pamostoties, vēl neesot bijis plāns par to, kur abi būs vakarā.

No vairāk nekā 1 gadu ilgā ceļojuma Harijs īpaši izceļ Irānu un tās iedzīvotāju sirsnību un atvērtību, par spīti valodas barjerām, kas apceļotajā reģionā bijusi visai nopietna. Lai gan līdz Austrālijai abiem tikt neizdevās, jo Latvijas pasēs beigusies vieta vīzām un zīmogiem, varenā piedzīvojuma laikā sanācis viesoties vairāk nekā 30 valstīs un gūt virkni neaizmirstamu pieredžu.

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Harija digitālās mājas Instagram.