Latvijas Dēkaiņi savu Jauno gadu iesāk ar 61.epizodi un tās viešņu Aleksandru Zemki - piedzīvojumu organizācijas "PostNos" pārstāvi, kura ne tikai mīl kalnus, bet arī pužļu likšanu un mājas dzīvi. Kā smejas pati - viņa ir cilvēks, kam patīk dažādība.

Lai gan piedzīvojumu viņas kabatā ir ārkārtīgi daudz - tuksnesis Jordānijā, Ziemeļāfrikas augstākās virsotnes sasniegšana, Nepālas kalni, kā arī iešana pāri aizsalušam Baikāla ezeram, šoreiz viņa dalīsies ar savu stāstu par krāšņo Ekvadoru, kur pavisam nejauši nokļuva tur tieši tad, kad valstī bijuši nesankcionēti protesti. Un - kas nav mazsvarīgi! - viņai kopā ar vīru Kārli nācās uzņemties atbildību par grupiņu ar latviešiem, kuri bija plānojuši baudīt eksotisko valsti kopā ar Aleksandru un Kārli.

"Fonā šauj, cilvēki kliedz, ka sācies karš, mūsu virzienā nāk milzu pūlis, kādu nekad iepriekš nebiju redzējusi. Viss iekšā sāka drebēt..." - tā iesākas Aleksandras stāsts, kas ik minūti kļūst aizvien aizraujošāks. Neskatoties uz ekstrēmo situāciju, viņa izveidoja aizraujošu ceļojuma programmu ne tikai sev, bet arī ceļojošajiem laviešiem, apmeklējot lielāko Dienvidamerikas tirgu, baudot vairākus elpu aizraujošus pārgājienus, apskatot galvaspilsētu un baudot ikdienu Ekvadorā.

Klausies Aleksandras stāstā par to, kā stresainā situācijā nepazaudēt veselo saprātu, kā rīkoties dažādās krīzes situācijās un ko noteikti apskatīt Ekvadorā! Savukārt Ausma un Zane ikvienam mūsu klausītājam un dēkainim (un arī tiem, kas vēl ceļā uz dēkaiņa "statusu") vēl skaistu un piedzīvojumiem bagātu 2023.gadu! Kā saka vairums mūsu viesu - esat atvērti iespējām un viss notiks!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - www.buymeacoffee.com/latvijasdekaini.