Latvijas Dēkaiņu 62.epizodes viešņa ir biedrības "Jauniešu ceļojumi" pārstāve Jeļizaveta Ivanova, kura atzīst, ka darbošanās šajā organizāciā ir kā turpinājums viņas lielajam ceļojumam, ko meitene īstenoja 2016.gadā.

Jeļizaveta dalīsies ar savu stāstu par iespēju izmantošanu arī tad, kad šķietami nav ļoti daudz brīvo līdzekļu ceļojumiem, taču ir studentu brīvlaiks vasarā, ko lietderīgi izmantot. Piedaloties programmā "Work and Travel USA", dēkaine devās ilgtermiņa ceļojumā uz ASV 50.štatu - Havaju salām!

Ideja ļoti vienkārša - atrast darbiņu, sākt strādāt, mazliet uzkrāt un tad apceļot eksotisko galamērķi. Kā min Jeļizaveta, kad viņa nolēmusi piedalīties šajā programmā, viņa par to runājusi skaļi, un tad lielu daļu detaļu noteikušas dažādas likumsakarības.

Dzīvojot Havaju salās, Jelizavete strādāja "Flipflop Workshops" veikaliņā, kas piedāvāja gatavot personalizētas slavenās iešļūcenes, taču brīvajā laikā baudīja tirkīzzilo ūdeni, palmas un ikdienas dzīvi Havaju salās. Meitene gan atgādina - katrai valstij ir savas problēmas un jāņem vērā, ka ne viss ir tik skaists, kā to nereti varam redzēt bildēs!

Iedvesmojies jaunām dēkām, klausoties Jeļizavetas stāstā! Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

"Jauniešu ceļojumi" mājaslapa.