Latvijas dēkaiņu 64.epizodes viesis ir ceļotājs ar 20 gadu pieredzi, kurš pašlaik par savām mājām sauc Spāniju - Ray Gudrups. Taču viņš ir ne tikai dēkainis, bet arī sava podkāsta "Dullās daukas gēns" autors un vadītājs, iepazīstinot plašāku publiku ar iespaidīgiem Latvijas piedzīvojumu meklētājiem.

Ray aizraujas ar seno kultūru pētīšanu, un tieši aizrautīgā interese par maijiem lika viņam meklēt veidus, kā nokļūt Gvatemalas džungļos. Izrādās - tas nemaz nav tik vienkārši, kā varētu sākotnēji šķist, jo, kad Ray nolēma turp doties, šai lokācijai legāli varēja piekļūt tikai arheologi.

Lai dotos piedzīvojumā 100km garumā, bija jādodas nesezonā un lietū, kas ir brīdis, kad uz vietas arheologu nav. Tas nozīmēja papildus izaicinājumus, jo nereti taka ir zem ūdens. Tumsa, ūdens, džungļi... Un jaguāri! Viss gluži kā piedzīvojumu filmā!

Ray pavadīja džungļos 5 dienas, lai reizēm turp atgrieztos, taču tagad - organizējot nelielas ceļotāju grupas. Vai doties džungļos ir tik romantiski un bīstami, kā mums varētu šķist? Kas jāņem vērā tiem, kas nobrieduši īstenot šo ideju? Kādi ir fiziskie un psiholoģiskie izaicinājumi? Par to visu - Ray Gudrupa stāstā jau šajā epizodē!

Ja Tev patīk mūsu radītais saturs, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit tālākam ideju lidojumam - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Gvatemolas piedzīvojuma video.
Ray piedzīvojumu video dienasgrāmatas YouTube.
Ray Instagram mājas.

"Dullā Daukas gēns" podkāsts:
Youtube
Spotify
Apple podcasts