Latvijas dēkaiņu 66.epizodes viesis ir starptautiskais kalnu līderis Kristians Luņins. Vaicāsiet, ko dara kalnu līderis? Tas ir kvalificēts cilvēks, kurš ir tiesīgs vadīt ekspedīcijas kalnos - īpaši vietās, kur šis amats tiek regulēts. Taču mūsu epizodes viesis dara ne to vien!

Noguris no ofisa darba, kas ikdienā piedāvāja vien mēnesi atvaļinājuma, Kristians kopā ar draudzeni Stīnu nolēma mest izaicinājumu dzīvei - aizgāja no labi apmaksāta darba, pārdeva visu lieko un uzsāka intensīvu 4 mēnešu apmācību kursu. Pēc nelielas 2 nedēļu apmācības Velsā, sekoja vairāki mēneši Kostarikas džungļos, kur jaunieši apguva pašizglābšanās un līderības prasmes, pirmo palīdzību džungļu vidē, piedalījās imitētās glābšanas misijās un ikdienu aizvadīja, izdzīvojot džungļu vidē.

Kā smejas Kristians, dēka, kas sākusies Kostarikā, vēl nav beigusies - paguvis gan pāriet pāri ASV, veicot 4300km ar kājām, 6 mēnešus nodzīvojis Āfrikā, ieguvis Britu kalnu līderības sertifikātu un uzbūvējis busiņu ceļošanai.

Toksiskās vardes un ložu skudras, mitrums un pēdu pūšana, nepārtraukta slodze, kā arī atvērts prāts jaunām idejām - klausies Kristiāna stāstā un uzzini, kāpēc viņa pieredze džungļos ir bijusi, iespējams, labākais viņa dzīves pagrieziena punkts līdz šim!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja uzsauksi mums kādu krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Kristiāna un Stīnas digitālās mājas
Starptautiskās kalnu līderības kursi
Džungļu kursi Kostarikā