Latvijas dēkaiņu 69.epizodes viesi ir Līga Rīga un Raitis Bērziņi - ļoti aktīvs pāris, kur Līga ikdienā nodarbojas ar grafikas dizainu, savukārt Raitis labprāt veido digitālo saturu.

Mūsu podkāstā Bērziņu ģimene dalīsies ar savu stāstu par vienvirziena biļetes iegādi uz Vjetnamu, taču līdzīgi kā skaitāmpantiņā par Turkupupas ceļojumu uz Angliju un nolauzto atslēgu, Līgai un Raitim jau pirmajās ceļojuma stundās nācās saskarties ar nepatīkamu pārsteigumu. Par spīti laicīgajam pieteikumam, ceļojumu vīzas, kas paredzētas Vjetnamas apmeklēšanai, ceļojuma dienā vēl nebija apstiprinātas.

Pēc ļoti ātras impovizācijas, neskaitāmām stundām lidostas gaiteņos un 9 neplānotām dienām Bangkokā, Līga un Raitis tomēr Vjetnamu sasniedza, taču arī tur 30 dienu garumā noderēja gan vēss prāts un pacietība, gan improvizācijas prasmes un spontānu lēmumu pieņemšana.

Klausies Līgas un Raita stāstā par viņu pieredzi, iejūtoties Vjetnamas satiksmē, viņu piepildītajām un nepiepildītajām gaidām, viesošanos Taizemē un krievu valodu, un to, kā ir ceļot, paralēli veidojot digitālo saturu.

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja uzsauksi mums kādu krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Līgas Rīgas Instagram mājas.
Raita Instagram mājas, kā arī TikTok.
Bērziņu Youtube kanāls, kur sekot līdzi vlogam par Taizemes un Vjetnamas piedzīvojumiem.