Latvijas dēkaiņu 70.epizodes viešņa ir modele, televīzijas raidījumu un pasākumu vadītāja, kā arī divu bērnu mamma Māra Sleja.

4 cilvēki uz 1 skūtera ar sērfa dēli padusē? Jā, tā ir tieši tāda tipa ceļošanas pieredze, kas Mārai ir īpaši tuva. Kā saka pati - jo vairāk reālās dzīves ceļojumā var redzēt, jo labāka ceļojuma pēcgarša. Tā teikt "raw footage". :)

Māras piedzīvojumu krātuvē dēku netrūkst, tāpēc šoreiz ieskatīsimies vairākos viņas īstenotos ceļojumos gan profesionālajā dzīvē, gan pasaulē, un ielūkosimies viņas ceļojumā uz Bali kopā ar vīru un diviem bērniem. Dēkaine dalīsies savās pārdomās par to, kā saglabāt vēsu prātu, ceļojot ar bērniem un cik dažāda tā var būt, kā arī pastāstīs, cik vērtīgi ir tad, kad ģimenē reizēm viens otram piekāpjas, lai ceļojums būtu abpusēji (vai četrpusēji :) ) patīkams - neatkarīgi no tā, vai esi Bali pie okeāna vai Pāvilostas kāpās.

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja uzsauksi mums kādu krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.
Māras Instagram mājas.