Pašā vasaras viducī esam tikuši līdz Latvijas Dēkaiņu 73.epizodei, kurā viesojas žurnāliste un Pasaules Dabas fonda vēstnese Kristīne Garklāva.

Tie, kas Kristīnei seko sociālajos tīklos, zinās teikt, ka tieši viņas radītais saturs parasti pārsteidz - te pārgājiens Slovēnijas kalnos, te brauciens ar snovbordu kleitā vai saullēkta kafija kopā ar ģimeni. Šoreiz Kristīne stāstīs par savu piedzīvojumu aiz polārā loka, kur viņa piedalījās vienā no grūtākajiem maršrutiem - 5 dienu pārgājienā "Fjällräven Classic".

Dēkaini vienmēr aizrāvusi skarbā ziemeļu daba, tāpēc dalība šajā pārgājienā bija likumsakarīga. Īstenotais piedzīvojums lika pārvarēt ļoti daudzus iekšējos "Nevaru!", sakārtot domas un paraudzīties uz savu ikdienu no malas. Pa ceļam viņai nācās tikt galā ar negantām ceļu sāpēm, kā arī saslimšanu un iešanu ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, tāpēc viņa iesaka jebkurā piedzīvojumā vai dēkā vienmēr paņemt līdzi nepieciešamos medikamentus. Par spīti radušajām situācijām, šis piedzīvojums Kristīni iedrošināja nebaidīties doties pārgājienos arī vienai pašai.

Kristīne pati smejas, ka viņai vienmēr sanāk kaut kur iekulties, tādēļ klausītājiem šī epizode būs kā malks svaiga gaisa pašā vasaras viducī - lai arī jums šovasar izdotos vienmēr kaut kur iekulties. :)

Kristīnes Instagram mājas.