Latvijas Dēkaiņu 75.epizodes viešņa ir cilvēks-orķestris un foto orientēšanās pasākumu organizācijas "Latvijas ekspedīcija" dibinātāja Linda Amanda Kalniņa, kuras vaļasprieks ir dažādu dēku radīšana sev un saviem draugiem.

Lai gan Linda ieskicē neskaitāmas dēkas ārvalstīs, par kurām viņa labprāt stāstītu, šoreiz dēkaine dalīsies savā stāstā par piedzīvojumu tepat Latvijā - ikgadējo tradīciju izlaivot kādu mazāk vai vairāk zināmu Latvijas upi kopā ar draugiem. Un viņa ir pārliecināta - ja neesi vēl mēģinājis laivot, tad kamēr vēl neesi to pamēģinājis, tas ir zemē izmests laiks. :)

Mammas soļankas zupa finišā, akordeons un vietējie "koru kari" - Linda ieskicē sajūtu, ar kādu katru gadu dodas laivu braucienos ar draugiem, aicinot arī citus izmantot iespēju laivot ne tikai vasarā, kad Latvijas upes nereti mudž no tūristu un atpūtnieku pulciņiem.

Ķer Lindas padomus laivu braucienu plānošanā - sākot no draugu apzināšanas un laivu rezervēšanas līdz upes izpētes braucienam, mantu sarakstu gatavošanai un kopīgo darbu sadalīšanai!

Vairāk par Lindas vaļasprieku un viņas organizētajiem pasākumiem - facebook.com/Latvijasekspedicija